TET — بوابة عقارية دولية
TET
TET / Case/Vile بيع Braila

الفلاتر

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

بيوت / فلل cu 4 camere بيع în Braila

40 إعلانات وُجدت

bookmark_add حفظ البحث
Se încarcă...
Vila eleganta - centru - Braila- vanzare - Braila
للبيع
255.000 EUR 962 €/mp
photo_camera 16

Vila eleganta - centru - Braila- vanzare

location_on Braila, Central

bed4 غرفة bathtub2 حمامات square_foot265 م² layersطابق 1 calendar_today2015
Gabriel Andrei Gabriel Andrei
CHESTERTONS CHESTERTONS
Vila eleganta - centru - Braila- vanzare - Braila
للبيع
245.000 EUR 925 €/mp
photo_camera 16

Vila eleganta - centru - Braila- vanzare

location_on Braila, Central

Gabriel Andrei Gabriel Andrei
CHESTERTONS CHESTERTONS
Vila P+1+M, zona Minerva, 330mp utili , 500mp teren - Braila
للبيع
370.000 EUR 1.121 €/mp
photo_camera 8

Vila P+1+M, zona Minerva, 330mp utili , 500mp teren

location_on Braila, Minerva

bed4 غرفة bathtub2 حمامات square_foot330 م² calendar_today2014
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - Braila
للبيع
220.000 EUR 452 €/mp
photo_camera 22

Vila cu Piscina P+2 487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala

location_on Braila, Minerva

bed4 غرفة square_foot487 م² calendar_today2000
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front stradal 12m - Braila
للبيع
79.990 EUR 667 €/mp
photo_camera 9

Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front stradal 12m

location_on Braila, Centru Vechi

bed4 غرفة bathtub2 حمامات square_foot120 م² calendar_today1950
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Zona Pta Saraca 4 camere 100mp construiti - Braila
للبيع
56.000 EUR 560 €/mp
photo_camera 5

Zona Pta Saraca 4 camere 100mp construiti

location_on Braila, Islaz - Plantelor

bed4 غرفة bathtub1 حمام square_foot100 م² calendar_today1980
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Apartament 4 cam Centru Istoric situat in casa cu 4 apartamente - Braila
للبيع
99.000 EUR 990 €/mp
photo_camera 20

Apartament 4 cam Centru Istoric situat in casa cu 4 apartamente

location_on Braila, Centru Vechi

bed4 غرفة square_foot100 م² calendar_today1970
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Vila 2012 LA ROSU , P+1, zona Varsatura - Varsatura
للبيع
157.000 EUR 649 €/mp
photo_camera 6

Vila 2012 LA ROSU , P+1, zona Varsatura

location_on Varsatura

bed4 غرفة bathtub3 حمامات square_foot242 م² calendar_today2012
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Vila 2012 P+1 Varsatura 242mp utili ,1008mp teren - Varsatura
للبيع
156.990 EUR 649 €/mp
photo_camera 6

Vila 2012 P+1 Varsatura 242mp utili ,1008mp teren

location_on Varsatura

Iulian Brezuica Iulian Brezuica
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Vila P+1, 4 camere zona Centrala, St - 400 mp - Braila
للبيع
250.000 EUR 893 €/mp
photo_camera 19

Vila P+1, 4 camere zona Centrala, St - 400 mp

location_on Braila, Central

bed4 غرفة bathtub2 حمامات square_foot280 م² calendar_today2010
Remus Remus Remus Remus
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
CALITATE P+1+M 300mp construiti TOTUL NOU Mobilat Chercea - Braila
للبيع
164.990 EUR 550 €/mp
photo_camera 18

CALITATE P+1+M 300mp construiti TOTUL NOU Mobilat Chercea

location_on Braila, Chercea

bed4 غرفة bathtub1 حمام square_foot300 م² layersطابق 1 calendar_today2015
Liviu Puznava Liviu Puznava
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
VILA P+M ZONA Centrala 115mp utili Caramida teren=120 mp - Braila
للبيع
95.000 EUR 826 €/mp
photo_camera 10

VILA P+M ZONA Centrala 115mp utili Caramida teren=120 mp

location_on Braila, Central

bed4 غرفة bathtub2 حمامات square_foot115 م² calendar_today1990
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
CARAMIDA, Casa zona Lacu Dulce, 4 camere, teren 250 mp - Braila
للبيع
69.980 EUR 700 €/mp
photo_camera 3

CARAMIDA, Casa zona Lacu Dulce, 4 camere, teren 250 mp

location_on Braila, Lacu Dulce

bed4 غرفة bathtub2 حمامات square_foot100 م² calendar_today1990
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - Braila
للبيع
95.000 EUR 798 €/mp
photo_camera 25

Vila Cocheta P+M 119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz

location_on Braila, Islaz - Plantelor

bed4 غرفة bathtub1 حمام square_foot119 م² calendar_today2024
Viorel Chivu Viorel Chivu
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
4 cam 200mp utili caramida teren 509 mp mobilata Centru - Braila
للبيع
194.900 EUR
photo_camera 19

4 cam 200mp utili caramida teren 509 mp mobilata Centru

location_on Braila, Central

bed4 غرفة bathtub3 حمامات square_foot200 م² calendar_today1980
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
4 cam 200mp utili caramida teren 509 mp Mobilata Centru - Braila
للبيع
195.000 EUR
photo_camera 19

4 cam 200mp utili caramida teren 509 mp Mobilata Centru

location_on Braila, Central

Viorel Chivu Viorel Chivu
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
للبيع
194.900 EUR
photo_camera 19

4 cam 200mp utili caramida teren 509 mp mobilata Centru

location_on Braila, Central

Iulian Brezuica Iulian Brezuica
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Vila S+P+1 teren=1438 mp, 367mp construiti Varsatura - Varsatura
للبيع
199.000 EUR 542 €/mp
photo_camera 25

Vila S+P+1 teren=1438 mp, 367mp construiti Varsatura

location_on Varsatura

bed4 غرفة bathtub3 حمامات square_foot367 م² layersطابق 1 calendar_today2010
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Vila P+M constructie 2020, pretabila doua famiili, Cazasu - Cazasu
للبيع
150.000 EUR 938 €/mp
photo_camera 24

Vila P+M constructie 2020, pretabila doua famiili, Cazasu

location_on Cazasu

bed4 غرفة bathtub2 حمامات square_foot160 م² calendar_today2020
Remus Remus Remus Remus
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Vila P+M constructie 2020, pretabila doua famiili, teren 620 mp, Cazasu - Cazasu
للبيع
150.000 EUR 938 €/mp
photo_camera 25

Vila P+M constructie 2020, pretabila doua famiili, teren 620 mp, Cazasu

location_on Cazasu

Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Vila S+P+1, teren 1438 mp, constructie 2010 - Varsatura - Varsatura
للبيع
199.000 EUR
photo_camera 25

Vila S+P+1, teren 1438 mp, constructie 2010 - Varsatura

location_on Varsatura

Remus Remus Remus Remus
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Vila P+1+pod  Chercea 4 cam Totul nou Teren=250 mp mobilata si utilata - Braila
للبيع
340.000 EUR 2.125 €/mp
photo_camera 7

Vila P+1+pod Chercea 4 cam Totul nou Teren=250 mp mobilata si utilata

location_on Braila, Chercea

bed4 غرفة bathtub2 حمامات square_foot160 م² layersطابق 1 calendar_today2017
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Casa Buzaului - Bis. Sf. Treime , 164mp construiti  teren 353 mp, cu 13m deschidere - Braila
للبيع
140.000 EUR 854 €/mp
photo_camera 13

Casa Buzaului - Bis. Sf. Treime , 164mp construiti teren 353 mp, cu 13m deschidere

location_on Braila, Radu Negru - Viziru

bed4 غرفة bathtub2 حمامات square_foot164 م² calendar_today2002
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Casa Chercea 4 cam 121mp utili, boltari, teren=273mp - Braila
للبيع
110.000 EUR 909 €/mp
photo_camera 19

Casa Chercea 4 cam 121mp utili, boltari, teren=273mp

location_on Braila, Chercea

bed4 غرفة bathtub1 حمام square_foot121 م² calendar_today2001
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare
Cristian Imobiliare Cristian Imobiliare

Case și vile de vânzare județul Braila

157

Oferte active

137.133 €

متوسط السعر

27.000 €

الحد الأدنى للسعر

650.000 €

الحد الأقصى للسعر