TET — بوابة عقارية دولية
TET

Vila 2012 LA ROSU , P+1, zona Varsatura

Varsatura

157.000 EUR

Vila 2012 LA ROSU , P+1, zona Varsatura

location_on Varsatura, Braila

157.000 EUR
649 EUR/mp
ID: VDI446.1209822 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Vila 2012 LA ROSU , P+1, zona Varsatura - foto 1
Vila 2012 LA ROSU , P+1, zona Varsatura - foto 2
Vila 2012 LA ROSU , P+1, zona Varsatura - foto 3
Vila 2012 LA ROSU , P+1, zona Varsatura - foto 4
Vila 2012 LA ROSU , P+1, zona Varsatura - foto 5
Vila 2012 LA ROSU , P+1, zona Varsatura - foto 6
1 / 6
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 242 mp bathtub 3 băi calendar_today 2012 home 242 mp constr. terrain 1,008 mp teren

الوصف

Vila P+1, #39;#39;LA ROSU#39;#39; constructie 2012 din BCA, zona Varsatura.* St - 1008 mp, Sc - 242 mp, L - 15 m* Acoperis tip lindab* Termopan exterior* Gard* Garaj auto cu intrare din casa* Utilitati- apa si curent electric* Parter - living,grup sanitar,bucatarie open space,birou, camera tehnica* Etaj - 3 dormitoare cu bai proprii si teresaPret 157.000 euro
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS1309amp;03

المواصفات

رقم VDI446.1209822
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 242 م²
المساحة المبنية 242 م²
مساحة الأرض 1,008 م²
الغرف 4
الحمامات 3
سنة البناء 2012
Preț/mp 649 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Varsatura, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 157.000 €
156.990 € 199.000 €
property.avg_area180.328 €
property.similar_lbl6

17% dintre proprietățile similare din Varsatura au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Varsatura في Varsatura. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.