TET — بوابة عقارية دولية
TET

Vila Cocheta P+M 119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Is...

Braila, Islaz - Plantelor

95.000 EUR

Vila Cocheta P+M 119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz

location_on Braila, Islaz - Plantelor, Braila

95.000 EUR
798 EUR/mp
ID: VDI446.1209327 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 1
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 2
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 3
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 4
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 5
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 6
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 7
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 8
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 9
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 10
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 11
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 12
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 13
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 14
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 15
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 16
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 17
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 18
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 19
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 20
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 21
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 22
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 23
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 24
Vila Cocheta P+M  119 mp construiti caramida Pta. Saraca- Islaz - foto 25
1 / 25
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 119 mp bathtub 1 baie calendar_today 2024 home 119 mp constr. terrain 173 mp teren

الوصف

Vila Cocheta P+M, constructie terminata in 2024* parter din caramida si mansarda din lemn, acoperita cu tabla* zona Islaz - Plantelor* Suprafata construita119 mp, 83 mp amprenta la sol si partial mansarda 36 mp* Suprafata teren 173 mp* Deschidere de 8.5 m* Izolata termic* Tamplarie interioara si exterioara din PVC cu geam termopan* Faianta si gresie de actualitate* Parchet laminat* Instalatie electrica si sanitara noua* Centrala termica pe gaz ( instalatia de incalzire este trasa pana in mansarda dar nu este racordata)* Compartimentata astfel: la parter - living, dormitor, baie, bucatarie, hol* la mansarda - 2 dormitoare* Beci cu intrare din living* Disponibila imediatCristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS6265
amp;04

المواصفات

رقم VDI446.1209327
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 119 م²
المساحة المبنية 119 م²
مساحة الأرض 173 م²
الغرف 4
الحمامات 1
سنة البناء 2024
Preț/mp 798 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Islaz - Plantelor, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 95.000 €
27.000 € 650.000 €
property.avg_area135.458 €
property.similar_lbl134

41% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Islaz - Plantelor, Braila في Islaz - Plantelor, Braila. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.