TET — بوابة عقارية دولية
TET

Vila cu Piscina P+2 487mp utili, teren 300mp, zona reziden...

Braila, Minerva

220.000 EUR

Vila cu Piscina P+2 487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala

location_on Braila, Minerva, Braila

220.000 EUR
452 EUR/mp
ID: VDI446.1209952 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 1
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 2
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 3
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 4
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 5
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 6
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 7
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 8
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 9
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 10
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 11
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 12
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 13
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 14
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 15
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 16
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 17
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 18
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 19
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 20
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 21
Vila cu Piscina  P+2  487mp utili, teren 300mp, zona rezidentiala - foto 22
1 / 22
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 487 mp calendar_today 2000 home 487 mp constr. terrain 300 mp teren

الوصف

FACETI O OFERTA !Vila P+2 zona rezidentiala*centrala termica*termopane*caramida porotherm*lindab*terasa*living*3 dormitoare*sala sport*pardoseala si scari icirc;mbracate in marmura*instalatie icirc;ncalzire prin pardoseala*tacirc;mplarie din lemn stratificat cu geamuri tripane*aer conditionat*piscina din fibra sticla de 10 metri*poarta cu deschidere automata sistem alarma cu camere de supraveghere*toate actele la zi*toate utilitatile*pret 220.000 Euro negociabil
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS614amp;03

المواصفات

رقم VDI446.1209952
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 487 م²
المساحة المبنية 487 م²
مساحة الأرض 300 م²
الغرف 4
سنة البناء 2000
Preț/mp 452 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Minerva, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 220.000 €
27.000 € 650.000 €
property.avg_area135.458 €
property.similar_lbl134

89% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.