TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front str...

Braila, Centru Vechi

79.990 EUR

Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front stradal 12m

location_on Braila, Centru Vechi, Braila

79.990 EUR
667 EUR/mp
ID: VDI446.1209921 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front stradal 12m - foto 1
Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front stradal 12m - foto 2
Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front stradal 12m - foto 3
Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front stradal 12m - foto 4
Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front stradal 12m - foto 5
Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front stradal 12m - foto 6
Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front stradal 12m - foto 7
Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front stradal 12m - foto 8
Casa 4 cam 120mp utili Ultracentral 286mp teren cu front stradal 12m - foto 9
1 / 9
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 120 mp bathtub 2 băi calendar_today 1950 home 120 mp constr. terrain 286 mp teren

الوصف

Casa 4 camere, compartimentata ca 2 APARTAMENTE CU 2 CAMERE, baie si bucatarie, constructie din caramida, acoperita cu tabla* BINE POZITIONATA* St - 286 mp, Sc - 120 mp, L - 12 m* Dotata cu 2 centrale termice* Tamplarie interioara si exterioara lemn* Faianta si gresie* Parchet lemn masiv*Beneficiaza de toate utilitatileBINE INTRETINUTA, ZONA LINISTITA!
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS786amp;02

المواصفات

رقم VDI446.1209921
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 120 م²
المساحة المبنية 120 م²
مساحة الأرض 286 م²
الغرف 4
الحمامات 2
سنة البناء 1950
Preț/mp 667 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Centru Vechi, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 79.990 €
27.000 € 650.000 €
property.avg_area135.458 €
property.similar_lbl134

36% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Centru Vechi, Braila في Centru Vechi, Braila. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.