TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament ultracentral Parcul Traian

Oradea, Ultracentral

109.800 EUR

Apartament ultracentral Parcul Traian

location_on Oradea, Ultracentral, Bihor

109.800 EUR
1.926 EUR/mp
ID: VDI629.1210326 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Apartament ultracentral Parcul Traian - foto 1
Apartament ultracentral Parcul Traian - foto 2
Apartament ultracentral Parcul Traian - foto 3
Apartament ultracentral Parcul Traian - foto 4
Apartament ultracentral Parcul Traian - foto 5
Apartament ultracentral Parcul Traian - foto 6
Apartament ultracentral Parcul Traian - foto 7
Apartament ultracentral Parcul Traian - foto 8
Apartament ultracentral Parcul Traian - foto 9
1 / 9
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 57 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 1950 home 70 mp constr.

الوصف

SIMRA IMOBILIARE EXCLUSIVITATEPropietatea ultracentrala pe str. Parcul Traian cu intrare din lateral, cu o suprafata utila de 57 mp + balconCompus din: 2 incaperi, baie, hol si balcon cu orientare catre pasaj- Propietatea a fost complet renovata in 2025, instalati electrice si sanitare schimbate.- Ideal pentru regim hotelier, birouri sau locuinta- Locuri de parcare cu plataPret: 109.800 EuroTel: 0757229733

المواصفات

رقم VDI629.1210326
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 57 م²
المساحة المبنية 70 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 1
إجمالي الطوابق 1
سنة البناء 1950
Preț/mp 1.926 EUR/mp

location_on الموقع

Ultracentral, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 109.800 €
53.800 € 325.000 €
property.avg_area106.041 €
property.similar_lbl79

67% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.