TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 3 camere decomandat Rogerius

Oradea, Rogerius

107.800 EUR

Apartament 3 camere decomandat Rogerius

location_on Oradea, Rogerius, Bihor

107.800 EUR
1.437 EUR/mp
ID: VDI629.1210553 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
Apartament 3 camere decomandat Rogerius - foto 1
Apartament 3 camere decomandat Rogerius - foto 2
Apartament 3 camere decomandat Rogerius - foto 3
Apartament 3 camere decomandat Rogerius - foto 4
Apartament 3 camere decomandat Rogerius - foto 5
Apartament 3 camere decomandat Rogerius - foto 6
Apartament 3 camere decomandat Rogerius - foto 7
Apartament 3 camere decomandat Rogerius - foto 8
Apartament 3 camere decomandat Rogerius - foto 9
1 / 9
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 75 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1975 home 88 mp constr.

الوصف

SIMRA Imobiliare EXCLUSIVITATE
Apartament 3 camere tip PB decomandat in zona Rogerius pe str. Traian Lalescu 32 la etajul 2 / 4
Compus din:
3 dormitoare decomandate bucatarie spatiu de gatit hol baie dressingPropietatea are o suprafata utila de 75 mpSe vinde mobilat si utilat cum se vede si in poze
Aproape de mijloace de transport in comun, parc, scoli, gradinite.
Pret: 107.800euro;0757229733 Rafael Simon

المواصفات

رقم VDI629.1210553
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 75 م²
المساحة المبنية 88 م²
الغرف 3
الحمامات 1
الطابق 2
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1975
Preț/mp 1.437 EUR/mp

location_on الموقع

Rogerius, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 107.800 €
53.800 € 325.000 €
property.avg_area106.041 €
property.similar_lbl79

65% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.