TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament la casa ultracentral

Oradea, Ultracentral

66.800 EUR

Apartament la casa ultracentral

location_on Oradea, Ultracentral, Bihor

66.800 EUR
1.484 EUR/mp
ID: VDI629.1210540 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Apartament la casa ultracentral - foto 1
Apartament la casa ultracentral - foto 2
Apartament la casa ultracentral - foto 3
Apartament la casa ultracentral - foto 4
Apartament la casa ultracentral - foto 5
Apartament la casa ultracentral - foto 6
Apartament la casa ultracentral - foto 7
Apartament la casa ultracentral - foto 8
Apartament la casa ultracentral - foto 9
Apartament la casa ultracentral - foto 10
Apartament la casa ultracentral - foto 11
1 / 11
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 45 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1970 home 100 mp constr.

الوصف

SIMRA Imobiliare EXCLUSIVITATE
Apartament la casa ultracentral pe str. Mihai Eminescu cu o suprafata utila de 45 mp + o curte individuala de 50 mp compus din:
2 camere decomandate, baie, bucatarie, terasa acoperita.
Utilitati: apa, curent, canalizare, incalzirea de la oras pe calorifere
Propietatea este construita din caramida, in total sunt 5 vecini in curte.
Imobilul se afla intr o zona ultracentrala la doar 5 minute de mers pe jos pana la pietonala, in zona avem gradinite, scoli, supermarketuri, restaurante etc.
Pret: 66.800
Telefon: 0757229733

المواصفات

رقم VDI629.1210540
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 45 م²
المساحة المبنية 100 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق parter
سنة البناء 1970
Preț/mp 1.484 EUR/mp

location_on الموقع

Ultracentral, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 66.800 €
53.800 € 325.000 €
property.avg_area106.041 €
property.similar_lbl79

9% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.