TET — بوابة عقارية دولية
TET

Un nou standard de confort urban - apartament bloc nou | Can...

Oradea, Cantemir

96.500 EUR

Un nou standard de confort urban - apartament bloc nou | Cantemir

location_on Oradea, Cantemir, Bihor

96.500 EUR
2.564 EUR/mp
ID: VDI32.1222214 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 3 vizualizări
Un nou standard de confort urban - apartament bloc nou | Cantemir - foto 1
Un nou standard de confort urban - apartament bloc nou | Cantemir - foto 2
Un nou standard de confort urban - apartament bloc nou | Cantemir - foto 3
Un nou standard de confort urban - apartament bloc nou | Cantemir - foto 4
Un nou standard de confort urban - apartament bloc nou | Cantemir - foto 5
Un nou standard de confort urban - apartament bloc nou | Cantemir - foto 6
1 / 6
Silver بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 38 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2026 home 45 mp constr.

الوصف

Un apartament compact, elegant si eficient configurat, situat la etajul 1 al unui ansamblu rezidential nou, aflat in curs de dezvoltare, cu predare programata pentru inceputul verii 2026.
Amplasat pe Bulevardul Cantemir, intr-o zona aflata in plina transformare urbana, apartamentul beneficiaza de acces rapid catre: Parcul Salca, transport public, Lotus Center, scoli, gradinite, restaurante si zone comerciale. In acelasi timp, proximitatea fata de Baile Felix adauga un avantaj important pentru cei interesati de potentialul investitional al proprietatii.
Cu o suprafata utila de 37,64 mp si un balcon de 2 mp, apartamentul este gandit pentru un stil de viata contemporan, unde fiecare zona are o functie clara. Zona de zi este aerisita, bucataria este separata, iar zona de dormit este delimitata elegant, oferind intimitate vizuala si functionala, cu acces direct catre balcon. Baia este suficient de spatioasa.
Confortul este sustinut de incalzire in pardoseala si centrala termica pe gaz, iar un element distinctiv este faptul ca apartamentul se vinde cu concept de amenajare interioara realizat de designer, gandit pentru a valorifica eficient spatiul si a crea un ambient modern, coerent si echilibrat.
Proprietatea face parte dintr-un ansamblu rezidential exclusivist, cu parcari supraterane disponibile la pretul de 14.500 euro + TVA.
O alegere inspirata atat pentru locuire, cat si pentru investitie, intr-o zona cu cerere constanta si conectivitate excelenta.
Va invitam sa ne contactati pentru mai multe detalii si pentru a programa o vizionare!
*Pretul contine TVA.

المواصفات

رقم VDI32.1222214
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 38 م²
المساحة المبنية 45 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 1
سنة البناء 2026
Preț/mp 2.564 EUR/mp

location_on الموقع

Cantemir, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)