TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament cu 3 camere, Nufarul

Oradea, Nufarul

119.000 EUR

Apartament cu 3 camere, Nufarul

location_on Oradea, Nufarul, Bihor

119.000 EUR
1.545 EUR/mp
ID: VDI629.1210346 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Apartament cu 3 camere, Nufarul - foto 1
Apartament cu 3 camere, Nufarul - foto 2
Apartament cu 3 camere, Nufarul - foto 3
Apartament cu 3 camere, Nufarul - foto 4
Apartament cu 3 camere, Nufarul - foto 5
Apartament cu 3 camere, Nufarul - foto 6
Apartament cu 3 camere, Nufarul - foto 7
Apartament cu 3 camere, Nufarul - foto 8
Apartament cu 3 camere, Nufarul - foto 9
Apartament cu 3 camere, Nufarul - foto 10
1 / 10
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 77 mp bathtub 2 băi layers Et. 2 calendar_today 1980 home 87 mp constr.

الوصف

SIMRA IMOBILIARE PROPUNEApartament cu 3 camere, cu o suprafata utila de 77mp, situat la etajul 2.Imobilul este compus din:- hol- 2 bai cu geam- bucatarie- 3 dormitoareSe vinde mobilat si utilat. Si se afla intr-o zona linistita, Nufarul, aproape de mijloacele de transport in comun si la 5 minute de Lotus. Pret: 119.800 euro, negociabilTel: 0773356882

المواصفات

رقم VDI629.1210346
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 77 م²
المساحة المبنية 87 م²
الغرف 3
الحمامات 2
الطابق 2
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1980
Preț/mp 1.545 EUR/mp

location_on الموقع

Nufarul, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 119.000 €
53.800 € 325.000 €
property.avg_area106.041 €
property.similar_lbl79

72% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.