TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 2 camere Calea Aradului

Oradea, Calea Aradului

120.800 EUR

Apartament 2 camere Calea Aradului

location_on Oradea, Calea Aradului, Bihor

120.800 EUR
2.013 EUR/mp
ID: VDI629.1210481 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Apartament 2 camere Calea Aradului - foto 1
Apartament 2 camere Calea Aradului - foto 2
Apartament 2 camere Calea Aradului - foto 3
Apartament 2 camere Calea Aradului - foto 4
Apartament 2 camere Calea Aradului - foto 5
Apartament 2 camere Calea Aradului - foto 6
Apartament 2 camere Calea Aradului - foto 7
Apartament 2 camere Calea Aradului - foto 8
Apartament 2 camere Calea Aradului - foto 9
Apartament 2 camere Calea Aradului - foto 10
Apartament 2 camere Calea Aradului - foto 11
1 / 11
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 60 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 1980 home 68 mp constr.

الوصف

SIMRA IMOBILIARE PROPUNE SPRE VANZARE:Apartament cu 2 camere tip P si balcon, situat pe Calea Aradului, decomandat, cu o suprafata utila de 60 mp si o suprafata totala de 68 mp, amplasat la etajul 5 din 8, intr-un bloc cu lift.Imobilul este compus din:- 2 dormitoare- 1 bucatarie- 1 baie- 1 hol- 1 balcon- boxa la subsol. Se afla intr-o zona foarte buna, aproape de mijloacele de transport, gradinite, scoli, Prima shops.Pret: 120.800 euro.Telefon: 0745073727.

المواصفات

رقم VDI629.1210481
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 60 م²
المساحة المبنية 68 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 5
إجمالي الطوابق 8
سنة البناء 1980
Preț/mp 2.013 EUR/mp

location_on الموقع

Calea Aradului, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 120.800 €
53.800 € 325.000 €
property.avg_area106.041 €
property.similar_lbl79

76% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.