TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa 2 camere, zona centrala, strada Nicolae Jiga

Oradea, Central

145.800 EUR

Casa 2 camere, zona centrala, strada Nicolae Jiga

location_on Oradea, Central, Bihor

145.800 EUR
2.025 EUR/mp
ID: VDI645.1209548 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Casa 2 camere, zona centrala, strada Nicolae Jiga - foto 1
Casa 2 camere, zona centrala, strada Nicolae Jiga - foto 2
Casa 2 camere, zona centrala, strada Nicolae Jiga - foto 3
Casa 2 camere, zona centrala, strada Nicolae Jiga - foto 4
Casa 2 camere, zona centrala, strada Nicolae Jiga - foto 5
Casa 2 camere, zona centrala, strada Nicolae Jiga - foto 6
Casa 2 camere, zona centrala, strada Nicolae Jiga - foto 7
Casa 2 camere, zona centrala, strada Nicolae Jiga - foto 8
Casa 2 camere, zona centrala, strada Nicolae Jiga - foto 9
1 / 9
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 72 mp bathtub 1 baie home 90 mp constr. terrain 121 mp teren

الوصف

INTEGRIS IMOBILIARE OFERA SPRE VANZARE:Casa in zona centrala, strada Nicolae Jiga, Oradea.Imobilul este amplasat intr-o zona centrala cu vizibilitate foarte buna si acces auto direct in curte.Proprietatea este compusa din: - 2 camere spatioase, cu vedere directa la strada- 1 baie- 1 bucatarie- hol de acces- spatiu de depozitare in curte, aproximativ 10 mpCasa are o suprafata utila de 72 mp, iar cota terenului aferent casei este de 121 mp si beneficiaza de acces auto in curte.Utilitati si alte detalii:- incalzire pe lemne - gazul este disponibil la frontul stradal( posibilitate de racordare)Imobilul necesita renovare, oferind astfel oportunitatea ideala pentru a fi amenajat dupa preferinte, fie pentru locuit, fie ca investitie( birou, spatiu comercial sau inchiriere).Pret: 145.800 euro negociabil, comision 0% la cumparator.Nr. de tel: 0722 705 200 Anca Luncan

المواصفات

رقم VDI645.1209548
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 72 م²
المساحة المبنية 90 م²
مساحة الأرض 121 م²
الغرف 2
الحمامات 1
سنة البناء 1880
Preț/mp 2.025 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Central, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 145.800 €
21.800 € 695.000 €
property.avg_area229.041 €
property.similar_lbl31

19% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Central, Oradea في Central, Oradea. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.