TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei

Oradea, Dealuri Oradea

149.800 EUR

Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei

location_on Oradea, Dealuri Oradea, Bihor

149.800 EUR
999 EUR/mp
ID: VDI629.1210530 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 1
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 2
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 3
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 4
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 5
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 6
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 7
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 8
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 9
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 10
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 11
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 12
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 13
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 14
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 15
Casa cu teren de 930 mp pe Dealurile Oradiei - foto 16
1 / 16
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 150 mp bathtub 2 băi calendar_today 1960 home 931 mp constr. terrain 931 mp teren

الوصف

SIMRA Imobiliare EXCLUSIVITATE
Casa cu teren generos, 931 mp, situata pe str. Renasterii ndash; la doar 3 minute de Bulevardul Stefan cel Mare
Proprietatea este formata din doua corpuri de case, ideale pentru o familie numeroasa sau pentru cei care isi doresc spatiu suplimentar pentru locuit sau birou.
Corpul 1 este compus din
2 camere
bucatarie
baie
hol
geamuri termopan, parchet
Corpul 2este compus din
2 camere
bucatarie
baie
beci
Utilitati disponibile: apa, curent, canalizare. Incalzirea se realizeaza cu centrala pe lemne, cu posibilitate de racordare la gaz.
Imobilul necesita unele imbunatatiri, oferind insa un potential excelent datorita terenului generos de 931 mp cu front stradal de 23 m.
Locatie excelenta ndash; zona linistita, la doar cateva minute de centrul orasului, aproape de mijloace de transport, supermarketuri, scoli si gradinite.
O alegere ideala pentru o familie care isi doreste o casa spatioasa si un teren mare in oras, cu potential de amenajare dupa propriul gust.
Pret: 149.800 Euro
Telefon: 0757229733

المواصفات

رقم VDI629.1210530
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 150 م²
المساحة المبنية 931 م²
مساحة الأرض 931 م²
الغرف 4
الحمامات 2
سنة البناء 1960
Preț/mp 999 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Dealuri Oradea, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 149.800 €
21.800 € 695.000 €
property.avg_area229.041 €
property.similar_lbl31

26% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Dealuri Oradea, Oradea في Dealuri Oradea, Oradea. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.