TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor

Valea Crisului

53.500 EUR

Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor

location_on Valea Crisului, Bihor

53.500 EUR
525 EUR/mp
ID: VDI645.1209567 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor - foto 1
Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor - foto 2
Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor - foto 3
Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor - foto 4
Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor - foto 5
Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor - foto 6
Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor - foto 7
Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor - foto 8
Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor - foto 9
Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor - foto 10
Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, Bratca,Bihor - foto 11
1 / 11
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 102 mp layers Et. parter calendar_today 1966 home 128 mp constr. terrain 830 mp teren

الوصف

INTEGRIS Imobiliare va propune spre vanzare in EXCLUSIVITATE:Casa cu gradina si anexe,Sat Valea Crisului,comuna Bratca, judetul Bihor.Proprietatea este compusa din 3 corpuri de cladire, dupa cum urmeaza:Corpul principal: 2 camere,hol,camara cu acces in podSuprafata construita: 41 mpSuprafata utila: 33 mpCorpul secundar: 1 camera,sura,grajdSuprafata construita: 57 mpSuprafata utila: 46 mpAnexa:: 1 bucatarie de vara si un spatiu de depozitare partial inchisSuprafata construita: 30 mpSuprafata utila: 24 mpSuprafata construita totala: 128 mpSuprafata utila totala: 102 mpUtilitati: apa si curent electricSuprafata teren: 830 mpPret: 53.500 euro negociabil 0% COMISIONTelefon: 0746/316 845 Ioana

المواصفات

رقم VDI645.1209567
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 102 م²
المساحة المبنية 128 م²
مساحة الأرض 830 م²
الغرف 4
الطابق parter
سنة البناء 1966
Preț/mp 525 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Valea Crisului, Bihor (localizare aproximativă)

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Valea Crisului في Valea Crisului. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.