TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 3 camere, Orizont Paleu, bloc din 2011

Paleu

70.800 EUR

Apartament 3 camere, Orizont Paleu, bloc din 2011

location_on Paleu, Bihor

70.800 EUR
1.011 EUR/mp
ID: VDI629.1210402 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
Apartament 3 camere, Orizont Paleu, bloc din 2011 - foto 1
Apartament 3 camere, Orizont Paleu, bloc din 2011 - foto 2
Apartament 3 camere, Orizont Paleu, bloc din 2011 - foto 3
Apartament 3 camere, Orizont Paleu, bloc din 2011 - foto 4
Apartament 3 camere, Orizont Paleu, bloc din 2011 - foto 5
Apartament 3 camere, Orizont Paleu, bloc din 2011 - foto 6
Apartament 3 camere, Orizont Paleu, bloc din 2011 - foto 7
Apartament 3 camere, Orizont Paleu, bloc din 2011 - foto 8
Apartament 3 camere, Orizont Paleu, bloc din 2011 - foto 9
1 / 9
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 70 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 2012 home 90 mp constr.

الوصف

SIMRA IMOBILIARE EXCLUSIVITATEApartament 3 camere intr un bloc construit in anul 2011 Orizont 2 Paleu, la etajul 4 din 5, cu o suprafata utila de 70 mp + balconCompus din: 2 dormitoare decomandate, living generos de 35 mp cu bucatarie open space, baie, hol si balcon Imobilul se vinde gol dar se poate si mobilat la cerea clientuluiIncalzirea este pe curent dar in curand va fii si gaz, apa si canalizare de la reteaIn fata blocului avem si un loc de joaca pentru copii care apartine de bloc.Propietatea se afla intr o zona linistita, la 1 min de mijloace de transport in comun Ideal pentru cei care cauta liniste.Se accepta si credit ipotecarPret: 70.800 EuroTel: 0757229733

المواصفات

رقم VDI629.1210402
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 70 م²
المساحة المبنية 90 م²
الغرف 3
الحمامات 1
الطابق 4
إجمالي الطوابق 5
سنة البناء 2012
Preț/mp 1.011 EUR/mp