TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 3 camere Câmpia Islaz

Craiova, Central

210.000 EUR

Apartament 3 camere Câmpia Islaz

location_on Craiova, Central, Dolj

210.000 EUR
2.442 EUR/mp
ID: VDI633.1210728 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Apartament 3 camere Câmpia Islaz - foto 1
Apartament 3 camere Câmpia Islaz - foto 2
Apartament 3 camere Câmpia Islaz - foto 3
Apartament 3 camere Câmpia Islaz - foto 4
1 / 4
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 86 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2009 home 90 mp constr.

الوصف

Apartament 3 camere situat intr-un bloc nou, zona centrala Campa Islaz, cu suprafata utila de 90 mp, proiectat pentru confort si functionalitate. Compartimentarea este eficienta, oferind un living generos, doua dormitoare spatioase, bucatarie separata si doua bai. Spatiile vitrate ample asigura lumina naturala pe tot parcursul zilei si creeaza o atmosfera aerisita.
Pozitionarea centrala permite acces rapid catre puncte de interes, magazine, transport si zone de relaxare, fara a sacrifica linistea locuirii.
Imobilul beneficiaza de curte interioara privata, ideala pentru relaxare, siguranta copiilor si un mediu linistit, ferit de traficul stradal. Locul de parcare inclus elimina stresul cautarii zilnice si aduce un plus major de confort.
Constructia noua ofera izolatie termica si fonica superioara, costuri reduse de intretinere si eficienta energetica ridicata. Apartamentul este potrivit atat pentru locuire permanenta, cat si pentru investitie, datorita spatiului generos, compartimentarii moderne si facilitatilor complete oferite de ansamblu.Pentru mai multe detalii ne puteti contacta - 0761.322.374

المواصفات

رقم VDI633.1210728
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 86 م²
المساحة المبنية 90 م²
الغرف 3
الحمامات 2
الطابق 1
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 2009
Preț/mp 2.442 EUR/mp

location_on الموقع

Central, Craiova, Dolj (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 210.000 €
73.000 € 250.000 €
property.avg_area136.083 €
property.similar_lbl18

89% dintre proprietățile similare din Craiova au prețul mai mic.