TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 3 camere zona Guliver

Craiova, Brazda lui Novac

250.000 EUR

Apartament 3 camere zona Guliver

location_on Craiova, Brazda lui Novac, Dolj

250.000 EUR
2.551 EUR/mp
ID: VDI633.1210583 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Apartament 3 camere zona Guliver - foto 1
Apartament 3 camere zona Guliver - foto 2
Apartament 3 camere zona Guliver - foto 3
Apartament 3 camere zona Guliver - foto 4
1 / 4
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 98 mp bathtub 2 băi layers Et. 2 calendar_today 1990 home 105 mp constr.

الوصف

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort , situat in cartierul Brazda lui Novac, intr-un imobil construit in anul 1990 , disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata utila de 98 mp. ID intern: TRI84.

المواصفات

رقم VDI633.1210583
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 98 م²
المساحة المبنية 105 م²
الغرف 3
الحمامات 2
الطابق 2
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1990
Preț/mp 2.551 EUR/mp

location_on الموقع

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 250.000 €
73.000 € 250.000 €
property.avg_area136.083 €
property.similar_lbl18

94% dintre proprietățile similare din Craiova au prețul mai mic.