TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 3 camere Sarari

Craiova, Sarari

149.000 EUR

Apartament 3 camere Sarari

location_on Craiova, Sarari, Dolj

149.000 EUR
2.292 EUR/mp
ID: VDI633.1210660 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Apartament 3 camere Sarari - foto 1
Apartament 3 camere Sarari - foto 2
Apartament 3 camere Sarari - foto 3
Apartament 3 camere Sarari - foto 4
Apartament 3 camere Sarari - foto 5
Apartament 3 camere Sarari - foto 6
Apartament 3 camere Sarari - foto 7
Apartament 3 camere Sarari - foto 8
Apartament 3 camere Sarari - foto 9
Apartament 3 camere Sarari - foto 10
1 / 10
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 65 mp bathtub 2 băi layers Et. 3 calendar_today 1986 home 70 mp constr.

الوصف

TrioCasa Imobiliar va propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort , situat in cartierul Sarari, intr-un imobil construit in anul 1986 , disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata utila de 65 mp.Apartament renovat, se vinde mobilat si utilat mdash; ideal pentru familie sau investitie.
Descriere locuinta:
Compartimentare decomandata: hol generos, living spa#539;ios, doua dormitoare, bucatarie separata, baie modernizata, balcon inchis. Suprafata utila 65 mp + balcon (ideal pentru relaxare sau depozitare). Finisaje si dotari: renovat complet (gresie, faianta, parchet laminat in camere), tamplarie pvc cu geam termopan, usi interior noi, usa metalica la intrare. Instalatii: electricitate si sanitare verificate si partial modernizate. Se vinde mobilat si utilat: mobila dormitoare, mobila living, mobilerie bucatarie, aragaz, hota, frigider, masina de spalat mdash; toate incluse (lista detaliata la cerere).Avantaje si locatie:
Zona Sarari: linistita, rezidentiala, cu acces facil la scoli, gradinite, supermarketuri, farmacii si servicii. Posibilitati bune de transport: statii RAT/transport urban la cateva minute de mers pe jos. Etaj intermediar (3/4) mdash; luminozitate buna si costuri de incalzire echilibrate. Bloc ingrijit, vecinatate prietenoasa, spatii verzi in apropiere. Ideal pentru locuit sau inchiriere mdash; cerere constanta in zona.

المواصفات

رقم VDI633.1210660
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 65 م²
المساحة المبنية 70 م²
الغرف 3
الحمامات 2
الطابق 3
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1986
Preț/mp 2.292 EUR/mp

location_on الموقع

Sarari, Craiova, Dolj (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 149.000 €
73.000 € 250.000 €
property.avg_area136.083 €
property.similar_lbl18

61% dintre proprietățile similare din Craiova au prețul mai mic.