TET — بوابة عقارية دولية
TET

TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORULUI | ORADEA

Oradea, Oncea

169.900 EUR

TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORULUI | ORADEA

location_on Oradea, Oncea, Bihor

169.900 EUR
122 EUR/mp
ID: VDI516.1221778 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORULUI | ORADEA - foto 1
TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORULUI | ORADEA - foto 2
TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORULUI | ORADEA - foto 3
TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORULUI | ORADEA - foto 4
TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORULUI | ORADEA - foto 5
TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORULUI | ORADEA - foto 6
TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORULUI | ORADEA - foto 7
TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORULUI | ORADEA - foto 8
1 / 8
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 1,395 mp teren

الوصف

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita:Teren intravilan, 1395 MP, situat pe strada Bihorului nr.92, zona Oncea.Deschidere: 23,063 ml | Adancime: 51,765 mlUtilitati: apa, gaz, curent, canalizare, internet.Terenul este imprejmuit si este pretabil pentru constructie de locuinta.Pret: 169.900 Euro - usor negociabil - 0% COMISIONTelefon: 0771.180.479 - Paul UrsNu ratati aceasta oportunitate unica! Contactati-ne pentru mai multe detalii si programari pentru vizionare.

المواصفات

رقم VDI516.1221778
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 1,395 م²
Preț/mp 122 EUR/mp

Alte Caracteristici Teren

  • check_circle Oportunitate de investitie

السعر السوقي

Preț cerut: 169.900 €
28.000 € 3.500.000 €
property.avg_area360.397 €
property.similar_lbl18

67% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Oncea, Oradea في Oncea, Oradea. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.