TET — بوابة عقارية دولية
TET

TEREN GRIGORESCU 500 MP | TOATE UTILITATILE | ORADEA

Oradea, Nord

74.900 EUR

TEREN GRIGORESCU 500 MP | TOATE UTILITATILE | ORADEA

location_on Oradea, Nord, Bihor

74.900 EUR
150 EUR/mp
ID: VDI516.1221910 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
TEREN GRIGORESCU 500 MP | TOATE UTILITATILE | ORADEA - foto 1
TEREN GRIGORESCU 500 MP | TOATE UTILITATILE | ORADEA - foto 2
TEREN GRIGORESCU 500 MP | TOATE UTILITATILE | ORADEA - foto 3
TEREN GRIGORESCU 500 MP | TOATE UTILITATILE | ORADEA - foto 4
1 / 4
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 500 mp teren

الوصف

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita:Teren intravilan 500 mp, toate utilitatile, situat in cartielul GRIGORESCU , Bihor.Pozitionarea este una centrala , langa str. Nojoridului.Deschidere: 15 mlAdancime: 34 mlSuprafata teren: 500 mpUtilitati: apa, curent, canalizare (in fata), gazPret: 74.900 Euro negociabil 0% COMISIONTelefon: 0741.061.347 -AntoniaNu ratati aceasta oportunitate unica! Contactati-ne pentru mai multe detalii si programari pentru vizionare.

المواصفات

رقم VDI516.1221910
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 500 م²
Preț/mp 150 EUR/mp

location_on الموقع

Nord, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 74.900 €
28.000 € 3.500.000 €
property.avg_area360.397 €
property.similar_lbl18

39% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Nord, Oradea في Nord, Oradea. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.