TET — بوابة عقارية دولية
TET

RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP | TERA...

Salonta, Central

1.100.000 EUR

RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP | TERASA PE LAC

location_on Salonta, Central, Bihor

1.100.000 EUR
5.584 EUR/mp
ID: VDI516.1221867 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 1
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 2
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 3
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 4
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 5
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 6
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 7
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 8
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 9
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 10
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 11
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 12
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 13
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 14
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 15
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 16
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 17
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 18
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 19
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 20
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 21
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 22
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 23
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 24
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC - foto 25
1 / 25
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 197 mp bathtub 4 băi layers Et. parter calendar_today 2014 home 245 mp constr.

الوصف

UP IMOBILIARE ofera spre vanzare in exclusivitate :Cauti o afacere stabila, cu reputatie solida si pozitionare excelenta? Avem oportunitatea ideala pentru tine!Restaurantul Geza#39;s Kitchen deschis in anul 2014 si renovat in anul 2020, situat in statiunea GYULA , Ungaria, aproape de strand , cu un flux constant de turisti si localnici. Este deja profitabil si cu potential de dezvoltare prin modernizare si extindere.Compartimentare: 2 sali de servire clienti, bucatarie complet echipata conform normelor HACCP, depozit si spatiu tehnic, camera frigorifica, grupuri sanitare clienti si personal, terasa, locuri de parcare.
Ce ofera:Afacerea complet functionala, cu echipamente si sistem de incalzire cu centrala Viessmann, cu rezervor pentru apa calda. Posibilitatea de a pastra personalul.Alimentare cu energie electrica 380 V, 3X50 A, sistem fotovoltaic de 42 KWReputatie impecabila:Peste 2K de recenzii onlineRating 4.7/5Spatiul este amenajat modern, dotat cu mobilier premium, sisteme de climatizare, instalatii functionale si decor rustic. Suprafata utila: 197 mpSuprafata totala: 245 mpTerasa: 100 mpPRET: 1.100.000 EURO negociabil - 0% comisionTELEFON: 0741.061.347 -AntoniaNu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.

المواصفات

رقم VDI516.1221867
نوع العقار Spatii Comerciale
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 197 م²
المساحة المبنية 245 م²
الغرف 4
الحمامات 4
الطابق parter
سنة البناء 2014
Preț/mp 5.584 EUR/mp

اعثر على المؤشرات العقارية لـ spatii comerciale — Central, Salonta في Central, Salonta. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.