TET — بوابة عقارية دولية
TET

SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI

Ciumeghiu

179.900 EUR

SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI

location_on Ciumeghiu, Bihor

179.900 EUR
582 EUR/mp
ID: VDI516.1221776 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI - foto 1
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI - foto 2
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI - foto 3
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI - foto 4
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI - foto 5
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI - foto 6
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI - foto 7
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI - foto 8
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI - foto 9
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI - foto 10
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI - foto 11
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI - foto 12
1 / 12
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 6 cam. square_foot 309 mp bathtub 2 băi layers Et. parter calendar_today 1980 home 386 mp constr. terrain 1,892 mp teren

الوصف

Up Imobiliare va prezinta in exclusivitate :Spatiu industrial pe strada principala drum E671 in CIUMEGHI, judetul Bihor.Este pentru investitie, se preteaza atat pentru alimentatie publica cat si alta activitate, avand vad comercial intens.Cladirea principala este cu vedere la strada si are 5 intrari, cu un front de 30 ml si acces auto pentru marfa.Necesita anumite renovari.Compusa din: 2 anexe, cladirea principala caramida 139 mp+ bufet, cladire de birouri (de renovat)Se accepta schimburi in Oradea.UTILITATI: apa, canlizare, fosa, gaz, curent, trifazicSuprafata teren: 1.892 mp Suprafata totala construita: 386 mpSuprafata utila totala: 309 mpPret: 179 900 EURO negociabil 0% COMISIONTELEFON: 0741 061 347 - AntoniaNu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.

المواصفات

رقم VDI516.1221776
نوع العقار Spatii Comerciale
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 309 م²
المساحة المبنية 386 م²
مساحة الأرض 1,892 م²
الغرف 6
الحمامات 2
الطابق parter
سنة البناء 1980
Preț/mp 582 EUR/mp

اعثر على المؤشرات العقارية لـ spatii comerciale — Ciumeghiu في Ciumeghiu. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.