TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa Renovata 183mp , Dorobanti-Pta Saraca

Braila, Central

67.000 EUR

Casa Renovata 183mp , Dorobanti-Pta Saraca

location_on Braila, Central, Braila

67.000 EUR
588 EUR/mp
ID: VDI446.1209323 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Casa Renovata 183mp , Dorobanti-Pta Saraca - foto 1
Casa Renovata 183mp , Dorobanti-Pta Saraca - foto 2
Casa Renovata 183mp , Dorobanti-Pta Saraca - foto 3
Casa Renovata 183mp , Dorobanti-Pta Saraca - foto 4
Casa Renovata 183mp , Dorobanti-Pta Saraca - foto 5
Casa Renovata 183mp , Dorobanti-Pta Saraca - foto 6
Casa Renovata 183mp , Dorobanti-Pta Saraca - foto 7
Casa Renovata 183mp , Dorobanti-Pta Saraca - foto 8
Casa Renovata 183mp , Dorobanti-Pta Saraca - foto 9
1 / 9
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 114 mp bathtub 1 baie calendar_today 1970 home 118 mp constr. terrain 183 mp teren

الوصف

Vand casa zona Apollo - Dorobantilor, formata din 2 dormitoare, sufragerie, hol, bucatarie, baie. Construita din caramida, boltari si chirpic, consolidata, izolata termic, acoperita cu tabla, ferestre termopan, tamplarie interior termopan si lemn, Suprafata curte 183mp din care 118 constructie, formata din 2 corpuri, garaj, deschidere 11m, utilitati: gaze, canal canalizare, centrala termica, faianta, gresii, curte pavata. Pret negociabil !
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS6295
amp;08

المواصفات

رقم VDI446.1209323
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 114 م²
المساحة المبنية 118 م²
مساحة الأرض 183 م²
الغرف 3
الحمامات 1
سنة البناء 1970
Preț/mp 588 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Central, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 67.000 €
27.000 € 650.000 €
property.avg_area135.458 €
property.similar_lbl134

19% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Central, Braila في Central, Braila. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.