TET — بوابة عقارية دولية
TET

IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultr...

Braila, Central

170.000 EUR

IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultracentrala

location_on Braila, Central, Braila

170.000 EUR
285 EUR/mp
ID: VDI446.1209181 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultracentrala - foto 1
IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultracentrala - foto 2
IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultracentrala - foto 3
IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultracentrala - foto 4
IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultracentrala - foto 5
IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultracentrala - foto 6
IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultracentrala - foto 7
IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultracentrala - foto 8
IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultracentrala - foto 9
IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultracentrala - foto 10
IMOBIL D+P+1, PRETABIL CABINETE MEDICALE, CLINICA, zona Ultracentrala - foto 11
1 / 11
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 20 cam. square_foot 596 mp bathtub 3 băi layers Et. 1 calendar_today 1960 home 596 mp constr. terrain 955 mp teren

الوصف

Constructie din caramida si paianta, acoperita cu tabla, deschidere la doua strazi principale, in regim D+P+1* St - 955 mp, Sc - 596 mp, L - 20 m* C1 in regim S+P+1 cu Sc - 349 mp, din caramida si paianta, ( la subsol - 5 camere, la parter - 4 camere, grup sanitar, hol si casa scarii, la etaj - 4camere, hol, casa scarii si balcon),* C2 in regim P+1, din caramida si paianta, cu Sc - 178 mp ( la parter - 4 camere, grup sanitar, casa scarii, hol, la etaj - 3 camere),* C3 - grup sanitar in curte cu Sc - 42 mp, din caramida,* C4 - magazie din tabla cu Sc - 27 mp.* Utilitati : apa, canalizare, curent electric, gaze, incalzire sobe pe gaz, tamplarie interioara si exterioara lemn, FOARTE BINE POZITIONAT.Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS871
amp;03

المواصفات

رقم VDI446.1209181
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 596 م²
المساحة المبنية 596 م²
مساحة الأرض 955 م²
الغرف 20
الحمامات 3
الطابق 1
سنة البناء 1960
Preț/mp 285 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Central, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 170.000 €
27.000 € 650.000 €
property.avg_area135.458 €
property.similar_lbl134

73% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Central, Braila في Central, Braila. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.