TET — بوابة عقارية دولية
TET

VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Par...

Braila, Chercea

168.000 EUR

VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani

location_on Braila, Chercea, Braila

168.000 EUR
1.120 EUR/mp
ID: VDI446.1207159 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 1
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 2
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 3
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 4
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 5
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 6
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 7
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 8
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 9
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 10
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 11
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 12
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 13
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 14
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 15
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 16
VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona Com. din Paris > Sos.Focsani - foto 17
1 / 17
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 6 cam. square_foot 150 mp bathtub 3 băi calendar_today 2023 home 150 mp constr. terrain 280 mp teren

الوصف

Vila Superba zona Com. din Paris gt; Sos.Focsani
Mobilata si utilata complet , totul nou si de supercalitate
*constructie 2023,caramida Porothetrm, acoperis Lindab,
*Teren 280mp cu deschidere stradala de 8m
*Parter 106mp = Living spatios + Bucatarie + 2 Dormitoare ( unul transformat in dressing) + Baie
*Mansarda 40mp= 2 dormitoare si baie
*Centrala termica si dublu sistem de incalzire, prin pardoseala si cu calorifere
*3 unitati Aer conditionat
*Curte circulara pavata cu foisor dotat cu bucatarie si wc
VEZI VIDEO : youtube.com/shorts/nsWGuSBHQwA?si=lh9mJp1RwXMoXXkV
CRS8899
amp;04

المواصفات

رقم VDI446.1207159
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 150 م²
المساحة المبنية 150 م²
مساحة الأرض 280 م²
الغرف 6
الحمامات 3
سنة البناء 2023
Preț/mp 1.120 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Chercea, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 168.000 €
27.000 € 650.000 €
property.avg_area135.458 €
property.similar_lbl134

72% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Chercea, Braila في Chercea, Braila. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.