TET — بوابة عقارية دولية
TET

VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita...

Braila, Brailita

105.000 EUR

VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita

location_on Braila, Brailita, Braila

105.000 EUR
625 EUR/mp
ID: VDI446.1207334 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 1
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 2
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 3
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 4
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 5
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 6
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 7
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 8
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 9
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 10
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 11
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 12
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 13
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 14
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 15
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 16
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 17
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 18
VEZI VIDEO! Vila P+1, constructie 2010, suprafata construita 168 mp, Brailita - foto 19
1 / 19
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 168 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2010 home 168 mp constr. terrain 150 mp teren

الوصف

Vila P+1, constructie 2010 din BCA acoperita cu tabla lindab, Brailita
* Suprafata teren 150 mp
* Suprafata construita 168 mp
* Deschidere 5,82 m
* Parter - living, bucatarie, dormitor, grup sanitar
* Etaj necompartimentat LA ROSU
* Tamplarie interioara si exetrioara termopan
* Izolata termic
* Faianta si gresie
* Parchet laminat
* Centrala termica
* Aer conditionat
* Intrarea la etaj se face pe o scara exterioara
* Beneficiaza de toate utilitatile
* Se vinde cu bucataria mobilata
* Curte betonata
VEZI VEDEO: youtube.com/shorts/a3YJ7ptdCVo?si=rHGK2DnXBVvK-DeO
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS8764
amp;03

المواصفات

رقم VDI446.1207334
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 168 م²
المساحة المبنية 168 م²
مساحة الأرض 150 م²
الغرف 4
الحمامات 1
الطابق 1
سنة البناء 2010
Preț/mp 625 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Brailita, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 105.000 €
27.000 € 650.000 €
property.avg_area135.458 €
property.similar_lbl134

48% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Brailita, Braila في Brailita, Braila. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.