TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa tip parter zona Brosteni

Buzau, Brosteni

129.000 EUR

Casa tip parter zona Brosteni

location_on Buzau, Brosteni, Buzau

129.000 EUR
806 EUR/mp
ID: VDI559.1219205 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Casa tip parter zona Brosteni - foto 1
Casa tip parter zona Brosteni - foto 2
Casa tip parter zona Brosteni - foto 3
Casa tip parter zona Brosteni - foto 4
Casa tip parter zona Brosteni - foto 5
Casa tip parter zona Brosteni - foto 6
Casa tip parter zona Brosteni - foto 7
Casa tip parter zona Brosteni - foto 8
Casa tip parter zona Brosteni - foto 9
1 / 9
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 160 mp bathtub 1 baie calendar_today 1940 home 176 mp constr. terrain 241 mp teren

الوصف

Compania imobiliar#259; PRO IMOB v#259; propune spre vacirc;nzare casa cu regim de inaltime parter in zona Brosteni, oras Buzau

Loca#539;ie: zona Brosteni, oras Buzau
Casa tip parter - 4 dormitoare, 1 living, 1 baie, 1 buc#259;t#259;rie
Suprafa#539;#259; utila: 160 mp
Suprafata teren: 241 mp
Compartimentare: decomandat
Structur#259;: c#259;r#259;mid#259;
Pre#539;: 129.000 euro

Avantaje:
Disponibil imediat
Aproape de transport in comun, scoli, gradinite, etc
Imobilul beneficiaza si de un spatiu comercial stradal.
Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul de telefon din anunt sau pe WhatsApp.
PRO IMOB ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare.

المواصفات

رقم VDI559.1219205
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 160 م²
المساحة المبنية 176 م²
مساحة الأرض 241 م²
الغرف 5
الحمامات 1
سنة البناء 1940
Preț/mp 806 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Brosteni, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 129.000 €
45.000 € 495.000 €
property.avg_area161.792 €
property.similar_lbl42

33% dintre proprietățile similare din Buzau au prețul mai mic.

حاسبة القرض العقاري

قيمة العقار
الدفعة الأولى
مدة القرض