TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa tip P+1 in zona Spataru

Spataru

165.000 EUR

Casa tip P+1 in zona Spataru

location_on Spataru, Buzau

165.000 EUR
846 EUR/mp
ID: VDI559.1219328 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Casa tip P+1 in zona Spataru - foto 1
Casa tip P+1 in zona Spataru - foto 2
Casa tip P+1 in zona Spataru - foto 3
Casa tip P+1 in zona Spataru - foto 4
Casa tip P+1 in zona Spataru - foto 5
Casa tip P+1 in zona Spataru - foto 6
Casa tip P+1 in zona Spataru - foto 7
Casa tip P+1 in zona Spataru - foto 8
Casa tip P+1 in zona Spataru - foto 9
Casa tip P+1 in zona Spataru - foto 10
Casa tip P+1 in zona Spataru - foto 11
1 / 11
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 195 mp bathtub 2 băi calendar_today 2011 home 230 mp constr. terrain 780 mp teren

الوصف

Compania PRO IMOB v#259; prezint#259; spre vacirc;nzare casa cu regim de inaltime P+1 situata icirc;n localitatea Spataru, construit#259; icirc;n anul 2011 din c#259;r#259;mid#259; #537;i cadre de beton, acoperit#259; cu tabla Lindab avacirc;nd o suprafa#539;#259; desf#259;#537;urat#259; de 230 mp #537;i 195 mp util#259;.
Imobilul este compartimentat astfel :
- Parter - living, dressing, grup sanitar, bucatarie, terasa si camera centrala
- Etaj - 3 dormitoare, grup sanitar, hol
Casa beneficiaz#259; de finisaje moderne precum gresie, faian#539;#259;, parchet, central#259; termic#259;, fosa septica, sistem fotovoltaic de 3 kw.
Imobilul se vinde mobilat si utilat si beneficiaza de curte amenajata cu gazon, sistem de irigare, terasa acoperita renovata in 2025, loc de joaca copii
Pre#539;ul de vacirc;nzare al acestui imobil este de 165.000 euro.
Dac#259; v#259; dori#539;i s#259; locui#539;i icirc;ntr-o loca#539;ie exclusivist#259;, confortabil#259;, lipsita de aglomera#539;ia urban#259;, v#259; a#537;tept#259;m s#259; ne contacta#539;i la num#259;rul de telefon pentru a programa o vizionare.
Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul de telefon din anunt sau pe WhatsApp.

PRO IMOB ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare.

المواصفات

رقم VDI559.1219328
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 195 م²
المساحة المبنية 230 م²
مساحة الأرض 780 م²
الغرف 4
الحمامات 2
سنة البناء 2011
Preț/mp 846 EUR/mp