TET — بوابة عقارية دولية
TET

Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschi...

Braila, Pisc

150.000 EUR

Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita

location_on Braila, Pisc, Braila

150.000 EUR
484 EUR/mp
ID: VDI446.1209209 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 1
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 2
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 3
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 4
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 5
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 6
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 7
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 8
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 9
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 10
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 11
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 12
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 13
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 14
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 15
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 16
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 17
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 18
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 19
Super VILA P+1+ M, 310mp construiti Teren 470mp cu 12 deschidere Brailita - foto 20
1 / 20
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 310 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2013 home 310 mp constr. terrain 470 mp teren

الوصف

Vand casa zona Pisc ,constructie P+1+M, constructie 2013 din BCA* suprafata teren 470 mp, suprafata construita 310 mp, deschidere 12 m* Parter (living, 2 dormitoare ,bucatarie, dressing, baie nefinisata ),* etaj 1(3 dormitoare, baie),* mansarda este necompartimentata,* Tripan exterior,* izolata exterior,* usi la interior din lemn masiv, lindab,* toate utilitatile racordate !!* FINISAJE CALITATE SUPERIOARA!* PRET NEGOCIABIL!
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS661
amp;06

المواصفات

رقم VDI446.1209209
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 310 م²
المساحة المبنية 310 م²
مساحة الأرض 470 م²
الغرف 5
الحمامات 2
الطابق 1
سنة البناء 2013
Preț/mp 484 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Pisc, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 150.000 €
27.000 € 650.000 €
property.avg_area135.458 €
property.similar_lbl134

62% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Pisc, Braila في Pisc, Braila. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.