TET — بوابة عقارية دولية
TET

Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda

Vintila Voda

79.000 EUR

Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda

location_on Vintila Voda, Buzau

79.000 EUR
585 EUR/mp
ID: VDI559.1219480 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 1
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 2
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 3
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 4
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 5
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 6
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 7
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 8
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 9
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 10
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 11
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 12
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 13
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 14
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 15
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 16
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 17
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 18
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 19
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 20
Exclusivitate!! Casa tip P+M,Zona Vintila Voda - foto 21
1 / 21
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 135 mp bathtub 3 băi calendar_today 1995 home 145 mp constr. terrain 1,350 mp teren

الوصف

Compania imobiliara PRO IMOB va propune spre vanzare casa tip parter situata in zona Niculesti, comuna Vintila Voda

Locatie: zona Niculesti, comuna Vintila Voda, jud. Buzau
Casa tip P+M formata din 5 camere
Suprafata utila: 135 mp
Compartimentare: decomandat
An constructie: 1995
An renovare: 2019
Structura: caramida / lemn
Pret: 79 000 euro

Dotari si beneficii:
Finisaje de calitate
Mobilat complet si utilat
Terasa
Incalzire: Nu
Locuri de parcare in curte

Avantaje:
Aproape de transport in comun, scoli, obiective turistice : Focul Viu, Lacul Mocearu, Muntele de Sare, Tabara Arbanasi, Manastirea Poiana Marului
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la numarul de telefon din anunt sau pe WhatsApp.

PRO IMOB ndash; Partenerul tau de incredere in imobiliare

المواصفات

رقم VDI559.1219480
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 135 م²
المساحة المبنية 145 م²
مساحة الأرض 1,350 م²
الغرف 5
الحمامات 3
سنة البناء 1995
Preț/mp 585 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Vintila Voda, Buzau (localizare aproximativă)

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Vintila Voda في Vintila Voda. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.