TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa tip P+1E+M zona Unguriu

Unguriu

85.000 EUR

Casa tip P+1E+M zona Unguriu

location_on Unguriu, Buzau

85.000 EUR
594 EUR/mp
ID: VDI559.1219247 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Casa tip P+1E+M zona Unguriu - foto 1
Casa tip P+1E+M zona Unguriu - foto 2
Casa tip P+1E+M zona Unguriu - foto 3
Casa tip P+1E+M zona Unguriu - foto 4
Casa tip P+1E+M zona Unguriu - foto 5
Casa tip P+1E+M zona Unguriu - foto 6
Casa tip P+1E+M zona Unguriu - foto 7
Casa tip P+1E+M zona Unguriu - foto 8
Casa tip P+1E+M zona Unguriu - foto 9
Casa tip P+1E+M zona Unguriu - foto 10
Casa tip P+1E+M zona Unguriu - foto 11
Casa tip P+1E+M zona Unguriu - foto 12
1 / 12
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 143 mp bathtub 2 băi calendar_today 2008 home 211 mp constr. terrain 963 mp teren

الوصف

Compania imobiliara PRO IMOB va propune spre vanzare casa cu regim de inaltime P+1E+M situata in localitatea Unguriu, judetul Buzau Locatie: localitatea Unguriu, judetul BuzauTip casa: P+1E+MSuprafata construita 211 mp, cu amprenta la sol de 66 mpCompartimentare: decomandaAn constructie: 2008, renovata si extinsa in 2020 cu autorizatie si documentatie tehnicaStructura: cadre de beton, zidarie de caramida, planseu de beton spre etaj si structura de lemn la mansarda. Pret: 85000 euro negociabil Dotari: Centrala termica
Proprietatea este compartimentata astfel:
Beci cu o suprafata de 29,7 mp
Parter: hol, casa scarii, bucatarie, baie si zona de dining - 40.5 mp
Etaj: 2 dormitoare, 1 grup sanitar, hol si casa scarii - 50.8 mp
Mansarda: 1 dormitor, 1 dressing, camera de zi, casa scarii - 52,6 mp
Avantaje: Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la numarul de telefon din anunt, sau pe WhatsApp. PRO IMOB ndash; Partenerul tau de incredere in imobiliare.

المواصفات

رقم VDI559.1219247
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 143 م²
المساحة المبنية 211 م²
مساحة الأرض 963 م²
الغرف 4
الحمامات 2
سنة البناء 2008
Preț/mp 594 EUR/mp