TET — بوابة عقارية دولية
TET

EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti

Mihailesti

62.500 EUR

location_on Mihailesti, Buzau

62.500 EUR
446 EUR/mp
ID: VDI559.1219588 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 1
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 2
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 3
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 4
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 5
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 6
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 7
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 8
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 9
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 10
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 11
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 12
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 13
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 14
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 15
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 16
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 17
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 18
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 19
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 20
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 21
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 22
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 23
EXCLUSIVITATE! Casa moderna cu teren generos zona Mihailesti - foto 24
1 / 24
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 140 mp bathtub 1 baie calendar_today 2025 home 160 mp constr. terrain 2,200 mp teren

الوصف

Compania imobiliar#259; PRO IMOB v#259; propune spre vacirc;nzare o cas#259; modern#259; icirc;ntr-o oaz#259; de lini#537;te ideal#259; pentru relaxare icirc;n zona Mih#259;ile#537;ti, oras Buzau

Loca#539;ie: zona Mih#259;ile#537;ti, oras Buz#259;u
Cas#259; tip parter cu 3 dormitoare, o baie #537;i un living generos 80 mp open space cu buc#259;t#259;ria
Suprafa#539;#259;: 160 mp
Suprafa#539;#259; teren: 2200 mp
Compartimentare: decomandat, open space
An construc#539;ie: 2025
Structur#259;: BCA #537;i beton armat
Acoperi#537;: tabl#259; Lindab
Utilit#259;#539;i: curent electric, ap#259;, fos#259; septic#259;
Pre#539;: 62.500 euro negociabil

Dot#259;ri #537;i beneficii:
Finisaje de calitate superioar#259;
Mobila si utilat complet
Electrocasnice de calitate #537;i mobilier nou
Aer condi#539;ionat
Icirc;nc#259;lzirea momentan se face prin calorifere electrice
Gard din pl#259;ci de beton
Camere de supraveghere
Magazie pentru unelte

Alte facilit#259;#539;i: curte generoas#259; ce icirc;#539;i ofer#259; diverse posibilit#259;#539;i de amenajare, iluminat exterior

Avantaje:
Aproape de transport icirc;n comun, #537;coli, supermarketuri
Acces facil pe E85
28 km fa#539;#259; de Buz#259;u
80 km fa#539;#259; de Bucure#537;ti
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la num#259;rul de telefon din anun#539; sau pe WhatsApp.

PRO IMOB ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare.

المواصفات

رقم VDI559.1219588
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 140 م²
المساحة المبنية 160 م²
مساحة الأرض 2,200 م²
الغرف 4
الحمامات 1
سنة البناء 2025
Preț/mp 446 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Mihailesti, Buzau (localizare aproximativă)