TET — بوابة عقارية دولية
TET

ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII

Oradea, Dealuri Oradea

187.999 EUR

ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII

location_on Oradea, Dealuri Oradea, Bihor

187.999 EUR
1.457 EUR/mp
ID: VDI32.1217365 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 1
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 2
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 3
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 4
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 5
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 6
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 7
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 8
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 9
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 10
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 11
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 12
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 13
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 14
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 15
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 16
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 17
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 18
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 19
ESCAPADA IN MIJLOCUL NATURII - foto 20
1 / 20
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 129 mp bathtub 2 băi calendar_today 2024 home 186 mp constr. terrain 616 mp teren

الوصف

Un colt de natura care are beneficiile orasului.
Aceasta casa resprezinta alegerea perfecta pentru cei ce iubesc linistea padurii, dar nu pot sa renunte la facilitatile si serviciile pe care le ofera stilul de viata urban. Aflata in zona str. Izvorului, are un teren generos care se extinde pe 616mp, iar in spatele proprietatii poti profita de padurea umbroasa.
Locuinta este perfecta pentru familisti, dispunand de 3 dormitoare spatioase si 2 bai moderne, pentru un confort optim. Livingul si bucataria sunt separate pentru a profita de cele mai inalte conditii de locuit. Cel mai potrivit loc pentru a te recrea de pe toata proprietatea este, cu siguranta, terasa acoperita, avand o priveliste uluitoate.
Sistemul de incalzire este asigurat de o pompa de caldura aer-apa, iar ca utilitati beneficiaza de apa de la retea, curent electric si fosa septica, avand un nivel ridicat de comodidate si functionalitate.
Casa este finisata, iar prin decor si mobilare ai oportunitatea de a-ti aduce la viata casa visurilor tale.
Daca esti pregatit sa imbini natura cu un stil de viata citadin, intr-un loc ascuns de agitatie, asemenea linistii casei bunicior de la tara, nu ezita sa ne contactezi.
Echipa noastra iti sta la dispozitie pentru a-ti oferi orice informatii suplimentare si pentru a te ghida in procesul de achizitie a imobilului.+40 773 795 287 | bd. Gh. Magheru, nr. 12 | office@brucken.ro

المواصفات

رقم VDI32.1217365
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 129 م²
المساحة المبنية 186 م²
مساحة الأرض 616 م²
الغرف 4
الحمامات 2
سنة البناء 2024
Preț/mp 1.457 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Dealuri Oradea, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 187.999 €
21.800 € 695.000 €
property.avg_area229.041 €
property.similar_lbl31

42% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Dealuri Oradea, Oradea في Dealuri Oradea, Oradea. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.