TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4...

Satu Mare, Nord-Vest

129.000 EUR

Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp

location_on Satu Mare, Nord-Vest, Satu Mare

129.000 EUR
386 EUR/mp
ID: VDI339.1213748 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 1
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 2
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 3
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 4
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 5
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 6
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 7
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 8
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 9
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 10
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 11
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 12
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 13
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 14
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 15
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 16
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 17
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 18
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 19
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 20
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 21
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 22
Casa cu 8 camere + anexe gospodaresti | Ciuperceni | Teren 4.760 mp - foto 23
1 / 23
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 8 cam. square_foot 334 mp bathtub 3 băi layers Et. 1 calendar_today 2014 home 406 mp constr. terrain 4,760 mp teren

الوصف

V#259; oferim o cas#259;, construit#259; icirc;n anul 2014, cu un regim de icirc;n#259;l#539;ime P+E1, situat#259; la doar 20 de minute de municipiul Satu Mare. Aceast#259; locuin#539;#259; impresionant#259; se icirc;ntinde pe o suprafa#539;#259; construit#259; total#259; de 406 metri p#259;tra#539;i, cu o suprafa#539;#259; util#259; de 334 metri p#259;tra#539;i, amplasat#259; pe un teren generos de 4.760 metri p#259;tra#539;i, cu un front stradal generos de 20 de metri liniari.
Aceast#259; cas#259; solid#259; a fost construit#259; pe o funda#539;ie de beton armat, cu stacirc;lpi de sus#539;inere din beton armat, peretele exterior fiind realizat din blocuri ceramice (BCA), iar acoperi#537;ul acoper#259; sigur locuin#539;a, fiind realizat din #539;igl#259; metalic#259;, garantacirc;nd astfel protec#539;ia icirc;mpotriva intemperiilor pe termen lung.
Imobilul este conceput pe dou#259; niveluri, oferind o distribu#539;ie spa#539;ial#259; bine gacirc;ndit#259; pentru confortul dvs. La parter, v#259; icirc;ntacirc;mpin#259; un hol de acces primitor, care v#259; ghideaz#259; c#259;tre camera de zi primitoare #537;i luminoas#259;, dou#259; dormitoare spa#539;ioase, o baie #537;i o buc#259;t#259;rie.
De asemenea, la parter, cu intrare separat#259; din curte, g#259;si#539;i un grup sanitar suplimentar, dou#259; spa#539;ii de depozitare generoase #537;i o camer#259; tehnic#259; unde se afl#259; centrala termic#259;, care poate func#539;iona pe pele#539;ii sau combustibil solid (lemn). Acest sistem de icirc;nc#259;lzire eficient v#259; asigur#259; confortul termic pe tot parcursul anului.
La etajul superior ve#539;i g#259;si un hol de acces generos, oferind un spa#539;iu primitor pentru membrii familiei #537;i oaspe#539;ii dumneavoastr#259;. Camera de zi spa#539;ioas#259; ofer#259; un acces direct c#259;tre un balcon acoperit, cu o suprafa#539;#259; de 10 metri p#259;tra#539;i, unde pute#539;i savura momente de relaxare icirc;n aer liber, icirc;nconjurat de frumuse#539;ea naturii din jur.
Aici, ve#539;i descoperi trei dormitoare confortabile, fiecare fiind amenajat cu aten#539;ie la detalii, oferind o atmosfer#259; primitoare #537;i relaxant#259;. O baie modern#259; v#259; a#537;teapt#259;, echipat#259; cu facilit#259;#539;i premium pentru a v#259; asigura confortul maxim.
Buc#259;t#259;ria spa#539;ioas#259; este amenajat#259; inteligent icirc;mpreun#259; cu zona de luat masa, creacirc;nd un spa#539;iu perfect pentru a v#259; bucura de mese icirc;n familie sau cu prietenii apropia#539;i. Aici, ve#539;i g#259;si toate echipamentele necesare pentru a preg#259;ti delicii culinare.
Un spa#539;iu de depozitare suplimentar v#259; ofer#259; posibilitatea de a p#259;stra lucrurile organizate #537;i ordonate.
Aceast#259; proprietate vine complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, oferindu-v#259; astfel o tranzi#539;ie lin#259; #537;i f#259;r#259; efort c#259;tre noul dvs. c#259;min. Ferestrele termopan #537;i u#537;a de acces din PVC asigur#259; o izola#539;ie termic#259; #537;i fonic#259; deosebit#259;, contribuind la confortul dvs. icirc;n orice anotimp.
Beneficia#539;i de confortul termic oferit de centrala termic#259;, care func#539;ioneaz#259; atacirc;t pe pele#539;i, cacirc;t #537;i pe lemn, asiguracirc;ndu-v#259; c#259; ve#539;i avea mereu o temperatur#259; pl#259;cut#259; icirc;n locuin#539;#259;.
Icirc;n plus, casa este echipat#259; cu aer condi#539;ionat, oferindu-v#259; un control total asupra climei interioare. U#537;ile interioare din lemn adaug#259; un element de elegan#539;#259; #537;i calitate icirc;n fiecare icirc;nc#259;pere.
Aceast#259; proprietate dispune de toate facilit#259;#539;ile necesare pentru un stil de via#539;#259; modern #537;i confortabil. Este racordat#259; la re#539;eaua electric#259;, beneficiind de ap#259; dintr-un pu#539; propriu #537;i un sistem de canalizare prin fosa septic#259;.
Pentru siguran#539;a dvs. #537;i a familiei, proprietatea este icirc;ngr#259;dit#259; cu un gard de plas#259; solid, sus#539;inut de stacirc;lpi metalici durabili. Accesul icirc;n curte este facilitat de o poart#259; metalic#259; cu sistem de deschidere automatizat, oferindu-v#259; un plus de comoditate.
De asemenea, beneficia#539;i de un sistem de camere de supraveghere, pentru o mai mare lini#537;te #537;i siguran#539;#259; icirc;n propria locuin#539;#259;.
Proprietatea ofer#259; numeroase posibilit#259;#539;i de relaxare #537;i recreere icirc;n aer liber pe terenul generos, fie c#259; dori#539;i s#259; cultiva#539;i gr#259;din#259;, s#259; crea#539;i un spa#539;iu de joac#259; pentru copii sau s#259; amenaja#539;i o zon#259; de picnic pentru petrecerea timpului cu familia #537;i prietenii.
Aceast#259; cas#259; este locul ideal pentru cei care caut#259; s#259; se bucure de lini#537;tea #537;i frumuse#539;ea naturii, f#259;r#259; a renun#539;a la accesul rapid la facilit#259;#539;ile ora#537;ului Satu Mare.
Nu rata#539;i ocazia de a deveni proprietarul acestei locuin#539;e unice! Programa#539;i acum o vizionare #537;i l#259;sa#539;i-v#259; impresiona#539;i de poten#539;ialul acestei case de excep#539;ie din Ciuperceni, Satu Mare.

المواصفات

رقم VDI339.1213748
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 334 م²
المساحة المبنية 406 م²
مساحة الأرض 4,760 م²
الغرف 8
الحمامات 3
الطابق 1
سنة البناء 2014
Preț/mp 386 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Nord-Vest, Satu Mare, Satu Mare (localizare aproximativă)

مشاركة
verified Comision 0% cumpărător

السعر السوقي

Preț cerut: 129.000 €
31.500 € 643.500 €
property.avg_area167.112 €
property.similar_lbl49

39% dintre proprietățile similare din Satu Mare au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Nord-Vest, Satu Mare في Nord-Vest, Satu Mare. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.