TET — بوابة عقارية دولية
TET

VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidenti...

Satu Mare, Nord

121.000 EUR

VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat

location_on Satu Mare, Nord, Satu Mare

121.000 EUR
1.043 EUR/mp
ID: VDI339.1213567 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 1
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 2
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 3
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 4
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 5
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 6
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 7
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 8
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 9
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 10
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 11
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 12
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 13
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 14
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 15
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 16
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 17
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 18
VIDEO | Casa Noua cu 4 camere in Lazuri | Ansamblu rezidential privat - foto 19
1 / 19
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 116 mp bathtub 2 băi calendar_today 2025 home 135 mp constr. terrain 550 mp teren

الوصف

La doar cinci minute de agita#539;ia ora#537;ului Satu Mare, icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; din Lazuri, se afl#259; o cas#259; nou#259;, preg#259;tit#259; s#259; devin#259; acas#259; pentru cei care icirc;#537;i doresc confort, intimitate #537;i un stil de via#539;#259; modern.
Icirc;ntr-un ansamblu reziden#539;ial proasp#259;t construit, format din 33 de case, aceast#259; locuin#539;#259; este protejat#259; de un gard solid din pl#259;ci de beton, iar accesul este restric#539;ionat printr-o poart#259; mecanizat#259;. Strada asfaltat#259; cu griblur#259; #537;i iluminatul public asigur#259; un cadru civilizat #537;i sigur pentru viitorii locatari.
Cacirc;nd p#259;#537;e#537;ti icirc;n#259;untru, e#537;ti icirc;ntacirc;mpinat de un hol primitor de 4,5 mp, care te conduce spre inima casei ndash; un living generos de 37,5 mp, sc#259;ldat icirc;n lumin#259; natural#259;, ideal pentru momentele de relaxare sau pentru serile petrecute al#259;turi de cei dragi. Al#259;turi, icirc;ntr-un spa#539;iu separat, se afl#259; buc#259;t#259;ria de 12 mp, perfect#259; pentru pasiona#539;ii de g#259;tit, oferind suficient loc pentru depozitare #537;i pentru preg#259;tirea meselor icirc;n familie. Din living, o u#537;#259; larg#259; te icirc;mbie s#259; ie#537;i pe terasa acoperit#259; de 8,25 mp, unde dimine#539;ile pot icirc;ncepe cu o cafea savurat#259; icirc;n aer curat.
Casa dispune de trei dormitoare atent compartimentate pentru a oferi intimitate fiec#259;rui membru al familiei. Dormitorul matrimonial (15 mp) este un adev#259;rat sanctuar al odihnei, avacirc;nd un dressing de 4 mp #537;i baie proprie de 4 mp, oferind confort #537;i spa#539;iu generos de depozitare. Celelalte dou#259; dormitoare, de 11,5 mp fiecare, sunt perfecte pentru copii, oaspe#539;i sau chiar pentru amenajarea unui birou. Baia de serviciu (5,17 mp) completeaz#259; armonios compartimentarea casei.
Din teras#259; se face accesul c#259;tre camera tehnic#259; de 3,5 mp, un spa#539;iu esen#539;ial pentru depozitarea echipamentelor #537;i icirc;ntre#539;inerea sistemelor casei.
Construit#259; cu o funda#539;ie solid#259; din beton armat, pere#539;i din c#259;r#259;mid#259; izola#539;i cu polistiren grafitat de 15 cm #537;i un acoperi#537; din #539;igl#259; ceramic#259;, casa este proiectat#259; s#259; ofere siguran#539;#259; #537;i eficien#539;#259; termic#259;. Icirc;n interior, finisajele sunt de cea mai bun#259; calitate: pere#539;ii sunt tencui#539;i #537;i gletui#539;i, podeaua beneficiaz#259; de #537;ap#259; mecanizat#259;, iar icirc;nc#259;lzirea icirc;n pardoseal#259; asigur#259; confort termic icirc;n orice anotimp.
Curtea spa#539;ioas#259;, de 550 mp, este icirc;mprejmuit#259; pe trei laturi cu gard din beton, iar accesul c#259;tre strad#259; este facil, avacirc;nd un front stradal generos de 22,5 metri liniari. Icirc;n plus, casa este racordat#259; la toate utilit#259;#539;ile esen#539;iale ndash; ap#259;, canalizare #537;i curent electric.
Aceast#259; locuin#539;#259; este mai mult decacirc;t o cas#259; ndash; este un loc icirc;n care fiecare zi icirc;ncepe #537;i se termin#259; cu lini#537;te #537;i confort. Un loc icirc;n care icirc;#539;i po#539;i construi viitorul, departe de zgomotul ora#537;ului, dar aproape de toate facilit#259;#539;ile de care ai nevoie.
Dac#259; visezi la un c#259;min primitor, sigur #537;i modern, aceast#259; cas#259; te a#537;teapt#259; s#259; icirc;i deschizi u#537;a #537;i s#259; icirc;i dai via#539;#259; cu povestea ta.

المواصفات

رقم VDI339.1213567
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 116 م²
المساحة المبنية 135 م²
مساحة الأرض 550 م²
الغرف 4
الحمامات 2
سنة البناء 2025
Preț/mp 1.043 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Nord, Satu Mare, Satu Mare (localizare aproximativă)

مشاركة
verified Comision 0% cumpărător

السعر السوقي

Preț cerut: 121.000 €
31.500 € 643.500 €
property.avg_area167.112 €
property.similar_lbl49

31% dintre proprietățile similare din Satu Mare au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Nord, Satu Mare في Nord, Satu Mare. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.