TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa de vanzare

Marghita, centrala

118.000 EUR

Casa de vanzare

location_on Marghita, centrala, Bihor

118.000 EUR
1.735 EUR/mp
ID: VDI32.1217257 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Casa de vanzare - foto 1
Casa de vanzare - foto 2
Casa de vanzare - foto 3
Casa de vanzare - foto 4
Casa de vanzare - foto 5
Casa de vanzare - foto 6
Casa de vanzare - foto 7
Casa de vanzare - foto 8
Casa de vanzare - foto 9
Casa de vanzare - foto 10
Casa de vanzare - foto 11
Casa de vanzare - foto 12
Casa de vanzare - foto 13
1 / 13
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 68 mp bathtub 1 baie calendar_today 2022 home 101 mp constr. terrain 344 mp teren

الوصف

Casa de vanzare ndash; confort, siguranta si lifestyle modern
Va prezentam spre vanzare o proprietate deosebita, finalizata in anul 2022, ideala pentru cei care isi doresc un camin modern, functional si linistit, situat intr-o zona linistita, cu vecinatate civilizata si atmosfera relaxanta.
Locuinta se remarca prin compartimentarea eficienta si prin potentialul real de dezvoltare, oferind posibilitatea de mansardare a podului, pentru extinderea spatiului locuibil in functie de nevoile viitorului proprietar (birou, dormitoare suplimentare, spatiu hobby, etc.)
Compartimentare inteligenta:
3 camere luminoase Living generos, ideal pentru relaxare si socializare Zona de luat masa separata Bucatarie complet mobilata si utilata Baie moderna, complet echipata Holuri bine optimizate pentru spatiu si functionalitate Dotari amp; facilitati:
Centrala termica pe gaz ndash; eficienta energetica si confort termic pe tot parcursul anului Sistem de supraveghere video ndash; securitate sporita si liniste deplina Pod cu posibilitate de mansardare ndash; spatiu suplimentar valoros Spatii aerisite, cu lumina naturala din abundenta Proprietate bine icirc;ntretinuta, gata pentru mutare imediata Exterior:
Curtea este frumos amenajata, cu gazon si alei betonate, oferind un cadru ideal pentru relaxare, gratar sau joaca pentru copii. Terasa acoperita completeaza perfect spa#539;iul exterior, fiind locul ideal pentru seri linistite sau mese in aer liber. Acces auto facil si imprejmuire completa pentru intimitate totala.