TET — بوابة عقارية دولية
TET

APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADE...

Oradea, Rogerius

123.800 EUR

APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA

location_on Oradea, Rogerius, Bihor

123.800 EUR
1.629 EUR/mp
ID: VDI516.1221896 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 1
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 2
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 3
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 4
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 5
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 6
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 7
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 8
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 9
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 10
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 11
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 12
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 13
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 14
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 15
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 16
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 17
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 18
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 19
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - foto 20
1 / 20
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 76 mp bathtub 2 băi layers Et. 2 calendar_today 1960 home 99 mp constr.

الوصف

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita:Apartament cu 4 camere de tip E, zona Rogerius, strada Ale.Rogerius nr.10.Apartamentul este compus din: 3 dormitoare + 1 living + 1 bucatarie + 1 camera de luat masa + 1 baie cu geam (termopan) + 1 baie mica (de servici).Este situat la etajul 2 intr-un bloc cu 4 etaje, dispune de geamuri termopan la toate camerele + baie si usa de siguranta, usile interioare au fost schimbate iar instalatia electrica a fost si ea schimbata.Apartamentul este situat in zona Rogerius, intr-o zona linistita, aproape de Liceul Lucian Blaga, Piata Rogerius, scoala Gimnaziala nr.16, gradinita, Spitalul Municipal, Spitalul Pelican, Parcul Magnoliei, banci, mijloace de transport in comun, magazine si multe altele.Suprafata construita: 99,20 mp.Suprafata utila: 76 mp.Se vinde mobilat si utilatPret: 123 800 EURO, negociabil. 0% COMISIONTelefon: 0754 327 821 - Paul LazuranNu ratati aceasta sansa ! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.

المواصفات

رقم VDI516.1221896
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 76 م²
المساحة المبنية 99 م²
الغرف 4
الحمامات 2
الطابق 2
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1960
Preț/mp 1.629 EUR/mp

السعر السوقي

Preț cerut: 123.800 €
53.800 € 325.000 €
property.avg_area106.041 €
property.similar_lbl79

78% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.