TET — بوابة عقارية دولية
TET

APARTAMENT 3 CAMERE ZONA GARII, ETAJ 3, CENTRALA

Craiova, Garii

120.000 EUR

APARTAMENT 3 CAMERE ZONA GARII, ETAJ 3, CENTRALA

location_on Craiova, Garii, Dolj

120.000 EUR
1.977 EUR/mp
ID: VDI633.1210683 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
APARTAMENT 3 CAMERE ZONA GARII, ETAJ 3, CENTRALA - foto 1
APARTAMENT 3 CAMERE ZONA GARII, ETAJ 3, CENTRALA - foto 2
APARTAMENT 3 CAMERE ZONA GARII, ETAJ 3, CENTRALA - foto 3
APARTAMENT 3 CAMERE ZONA GARII, ETAJ 3, CENTRALA - foto 4
APARTAMENT 3 CAMERE ZONA GARII, ETAJ 3, CENTRALA - foto 5
APARTAMENT 3 CAMERE ZONA GARII, ETAJ 3, CENTRALA - foto 6
APARTAMENT 3 CAMERE ZONA GARII, ETAJ 3, CENTRALA - foto 7
APARTAMENT 3 CAMERE ZONA GARII, ETAJ 3, CENTRALA - foto 8
APARTAMENT 3 CAMERE ZONA GARII, ETAJ 3, CENTRALA - foto 9
1 / 9
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 61 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1971 home 65 mp constr.

الوصف

Agentia TrioCasa Imobiliar Craiova va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Garii, pe str. Basarabia, intr-un bloc la etajul 3 din 4, cu o suprafata utila de 60.1 mp, baie si balcon, izolat exterior.Apartamentul are centrala proprie si instalatie de incalzire din cupru.Proprietatea se remarc#259; prin compartimentare eficient#259; , orientare la sud, intr-o zona linistita, fiind ideal#259; pentru o familie sau pentru cei care icirc;#537;i doresc confort #537;i acces rapid la toate facilit#259;#539;ile urbane.Caracteristici principale:- 3 camere luminoase, compartimentate inteligent, etaj 3 din 4 ndash; nivel ideal, ferit de zgomot #537;i cu confort termic optim, mobilat #537;i utilat clasic .Situat icirc;ntr-o zon#259; apreciat#259;, sigur#259; #537;i bine dezvoltat#259;, la cacirc;teva minute de Gara Craiova ,aproape de pia#539;#259; agroalimentar#259; , de complex comercial din zona garii cu , magazine, farmacii #537;i servicii.Acces facil la mijloace de transport icirc;n comun, aproape de #537;coli, gr#259;dini#539;e #537;i alte puncte de interes.Pozi#539;ionare excelent#259;, cu acces rapid c#259;tre toate zonele ora#537;ului, este o Investi#539;ie ideal#259; atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru icirc;nchiriere combina#539;ia perfect#259; icirc;ntre confort, spa#539;iu #537;i loca#539;ie excelent#259;.Apartamentul necesita renovare, fapt ce va ofera opotunitatea de a-l optimiza conform dorintelor si nevoilor dumneavoastra.Pentru informatii suplimentare ori pentru a programa o vizionare ne puteti contacta la tel 0766 333 222.

المواصفات

رقم VDI633.1210683
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 61 م²
المساحة المبنية 65 م²
الغرف 3
الحمامات 1
الطابق 3
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1971
Preț/mp 1.977 EUR/mp

location_on الموقع

Garii, Craiova, Dolj (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 120.000 €
73.000 € 250.000 €
property.avg_area136.083 €
property.similar_lbl18

33% dintre proprietățile similare din Craiova au prețul mai mic.