TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazal...

Buzau, Micro 14

89.000 EUR

Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt

location_on Buzau, Micro 14, Buzau

89.000 EUR
1.391 EUR/mp
ID: VDI559.1219825 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 1
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 2
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 3
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 4
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 5
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 6
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 7
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 8
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 9
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 10
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 11
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 12
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 13
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 14
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 15
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 16
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 17
Apartament 3 camere cf1 decomandat zona Micro 14, str. Bazalt - foto 18
1 / 18
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 64 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1984 home 84 mp constr.

الوصف

Compania imobiliar#259; PRO IMOB v#259; propune spre vacirc;nzare un apartament 3 camere confort 1 decomandat, situat in zona Micro 14, str. Bazalt.

Loca#539;ie: str. Bazalt, zona Micro 14, ora#537; Buzau
Tip apartament: 3 camere confort 1
Suprafa#539;#259;: 64 mp
Etaj: 3 din 4
Compartimentare: decomandat
An construc#539;ie: 1984
Structur#259;: beton
Pre#539;: 89.000 euro negociabil

Dot#259;ri #537;i beneficii:
Finisaje de calitate gresie, faianta, parchet, termopane
Mobilat si utilat complet conform fotografiilor
2 Balcoane
Central#259; proprie, aer condi#539;ionat

Avantaje:
Aproape de transport icirc;n comun, #537;coli, centre comerciale, parcuri
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la nr de telefon din anunt sau pe WhatsApp.

PRO IMOB ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare

المواصفات

رقم VDI559.1219825
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 64 م²
المساحة المبنية 84 م²
الغرف 3
الحمامات 1
الطابق 3
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1984
Preț/mp 1.391 EUR/mp

location_on الموقع

Micro 14, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)