TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Dorobanti 2

Buzau, Dorobanti 2

79.900 EUR

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Dorobanti 2

location_on Buzau, Dorobanti 2, Buzau

79.900 EUR
1.233 EUR/mp
ID: VDI559.1222231 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Dorobanti 2 - foto 1
Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Dorobanti 2 - foto 2
Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Dorobanti 2 - foto 3
Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Dorobanti 2 - foto 4
Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Dorobanti 2 - foto 5
Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Dorobanti 2 - foto 6
Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Dorobanti 2 - foto 7
Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Dorobanti 2 - foto 8
1 / 8
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 65 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1990 home 75 mp constr.

الوصف

Compania imobiliar#259; PRO IMOB va propune spre vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti 2, intr-un bloc edificat in anul 1990.

Loca#539;ie: zona Dorobanti 2, jud. Buzau
Tip imobil: 2 camere
Etaj: 2 din 4
Suprafata utila: 64,81 mpSuprafata totala: 75,28 mp
Compartimentare: decomandat
Pre#539;: 79.900 euro negociabil

Dot#259;ri #537;i beneficii:
Usa metalica la intrare, tamplarie PVC cu geam termopan, usi celulare la interior, parchet laminat, gresie si faianta.Un balcon in suprafata de 4,10 mp si unul de 3,68 mp, ambele inchise cu tamplarie PVC si geam termopan.
Mobilat si utilat complet.
Central#259; proprie schimbata recent si calorifere. Aer conditionat
Avantaje:
Aproape de transport icirc;n comun, #537;coala, gradinita, parcuri, supermarket-uri, etc
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp.
PRO IMOB Manolache amp; Partners ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare.

المواصفات

رقم VDI559.1222231
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 65 م²
المساحة المبنية 75 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 2
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1990
Preț/mp 1.233 EUR/mp

location_on الموقع

Dorobanti 2, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)