TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 3 camere cf semidecomandat zona Micro 3

Buzau, Micro 3

82.000 EUR

Apartament 3 camere cf semidecomandat zona Micro 3

location_on Buzau, Micro 3, Buzau

82.000 EUR
1.288 EUR/mp
ID: VDI559.1219098 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Apartament 3 camere cf semidecomandat zona Micro 3 - foto 1
Apartament 3 camere cf semidecomandat zona Micro 3 - foto 2
Apartament 3 camere cf semidecomandat zona Micro 3 - foto 3
Apartament 3 camere cf semidecomandat zona Micro 3 - foto 4
Apartament 3 camere cf semidecomandat zona Micro 3 - foto 5
Apartament 3 camere cf semidecomandat zona Micro 3 - foto 6
Apartament 3 camere cf semidecomandat zona Micro 3 - foto 7
1 / 7
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 64 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1979 home 66 mp constr.

الوصف

Compania imobiliar#259; PRO IMOB Manolache amp; Partners va propune spre vanzare apartament 3 camere cf 1 semidecomandat situat in zona Micro 3, Buzau

Loca#539;ie: zona Micro 3, jud. Buzau
Tip imobil: 3 camere
Etaj: 2 din 4
Suprafa#539;#259;: 66,14 mp
Compartimentare: semidecomandat
An construc#539;ie: 1979
Pre#539;: 82.000 euro negociabil

Dot#259;ri #537;i beneficii:
Finisaje medii
Debara

Avantaje:
Aproape de transport icirc;n comun, #537;coli, centre comerciale, parcuri
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp.

PRO IMOB Manolache amp; Partners ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare

المواصفات

رقم VDI559.1219098
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 64 م²
المساحة المبنية 66 م²
الغرف 3
الحمامات 1
الطابق 2
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1979
Preț/mp 1.288 EUR/mp

location_on الموقع

Micro 3, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 82.000 €