TET — بوابة عقارية دولية
TET

APARTAMENT 2 DORMITOARE| BUCATARIE| BALCON | RENOVAT | IOSIA...

Oradea, Iosia-Nord

84.900 EUR

APARTAMENT 2 DORMITOARE| BUCATARIE| BALCON | RENOVAT | IOSIA ORADEA

location_on Oradea, Iosia-Nord, Bihor

84.900 EUR
2.021 EUR/mp
ID: VDI516.1221791 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
APARTAMENT 2 DORMITOARE| BUCATARIE| BALCON | RENOVAT | IOSIA ORADEA - foto 1
APARTAMENT 2 DORMITOARE| BUCATARIE| BALCON | RENOVAT | IOSIA ORADEA - foto 2
APARTAMENT 2 DORMITOARE| BUCATARIE| BALCON | RENOVAT | IOSIA ORADEA - foto 3
APARTAMENT 2 DORMITOARE| BUCATARIE| BALCON | RENOVAT | IOSIA ORADEA - foto 4
APARTAMENT 2 DORMITOARE| BUCATARIE| BALCON | RENOVAT | IOSIA ORADEA - foto 5
APARTAMENT 2 DORMITOARE| BUCATARIE| BALCON | RENOVAT | IOSIA ORADEA - foto 6
APARTAMENT 2 DORMITOARE| BUCATARIE| BALCON | RENOVAT | IOSIA ORADEA - foto 7
APARTAMENT 2 DORMITOARE| BUCATARIE| BALCON | RENOVAT | IOSIA ORADEA - foto 8
1 / 8
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 42 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1989 home 53 mp constr.

الوصف

UP IMOBILIARE va prezinta, o oferta deosebita:Apartament cu 3 camere si balcon, tip X, zona Iosia, Oradea . Schimbate instalatia sanitara si electrica, pozitionat pe soare.Compus din: 2 dormitoare +1 living open-space bucatarie +1 baie+ balcon.Situat la etajul 3 din 4 cu acoperis.Apartamentul este in Iosia Nord, intr-o zona linistita, aproape de scoala, gradinita, LIDL, Penny, la 6mn de centru, mijloace de transport in comun.Suprafata construita: 53 mpSuprafata utila: 40 mp + 2 mp (balcon)Pret: 84.900 euro negociabil 0% COMISION! Telefon: 0741.061.347 - AntoniaNu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.

المواصفات

رقم VDI516.1221791
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 42 م²
المساحة المبنية 53 م²
الغرف 3
الحمامات 1
الطابق 3
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1989
Preț/mp 2.021 EUR/mp

location_on الموقع

Iosia-Nord, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 84.900 €
53.800 € 325.000 €
property.avg_area106.041 €
property.similar_lbl79

33% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.