TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 2 camere semidecomandat zona Centru

Buzau, Centru

63.900 EUR

Apartament 2 camere semidecomandat zona Centru

location_on Buzau, Centru, Buzau

63.900 EUR
1.360 EUR/mp
ID: VDI559.1219050 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Apartament 2 camere semidecomandat zona Centru - foto 1
Apartament 2 camere semidecomandat zona Centru - foto 2
Apartament 2 camere semidecomandat zona Centru - foto 3
Apartament 2 camere semidecomandat zona Centru - foto 4
1 / 4
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 47 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1969 home 55 mp constr.

الوصف

Compania imobiliar#259; PRO IMOB Manolache amp; Partners va propune spre vanzare apartament 2 camere cf 1 semidecomandat situat in zona Centru, Buzau

Loca#539;ie: zona Centru, jud. Buzau
Tip imobil: 2 camere
Etaj: 3 din 4
Suprafa#539;#259;: 47 mp
Compartimentare: semidecomandat
An construc#539;ie: 1969
Pre#539;: 63.900 euro

Dot#259;ri #537;i beneficii:
Finisaje medii
Centrala termica proprieTamplarie PVC cu geam termopan

Avantaje:
Aproape de transport icirc;n comun, #537;coli, centre comerciale, parcuri
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp.

PRO IMOB Manolache amp; Partners ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare

المواصفات

رقم VDI559.1219050
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 47 م²
المساحة المبنية 55 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 3
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1969
Preț/mp 1.360 EUR/mp

location_on الموقع

Centru, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)