TET — بوابة عقارية دولية
TET

APARTAMENT 2 CAMERE | ETAJ INTERMEDIAR | RENOVAT | ROGERIUS

Oradea, Rogerius

75.900 EUR

APARTAMENT 2 CAMERE | ETAJ INTERMEDIAR | RENOVAT | ROGERIUS

location_on Oradea, Rogerius, Bihor

75.900 EUR
1.898 EUR/mp
ID: VDI516.1221793 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 3 vizualizări
APARTAMENT 2 CAMERE | ETAJ INTERMEDIAR | RENOVAT | ROGERIUS - foto 1
APARTAMENT 2 CAMERE | ETAJ INTERMEDIAR | RENOVAT | ROGERIUS - foto 2
APARTAMENT 2 CAMERE | ETAJ INTERMEDIAR | RENOVAT | ROGERIUS - foto 3
APARTAMENT 2 CAMERE | ETAJ INTERMEDIAR | RENOVAT | ROGERIUS - foto 4
APARTAMENT 2 CAMERE | ETAJ INTERMEDIAR | RENOVAT | ROGERIUS - foto 5
APARTAMENT 2 CAMERE | ETAJ INTERMEDIAR | RENOVAT | ROGERIUS - foto 6
APARTAMENT 2 CAMERE | ETAJ INTERMEDIAR | RENOVAT | ROGERIUS - foto 7
1 / 7
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 40 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1989 home 50 mp constr.

الوصف

UP IMOBILIARE va prezinta, o oferta deosebita:Apartament cu 2 camere, balcon deschis, tip X, zona Rogerius , Oradea . Schimbate instalatia sanitara si electrica, pozitionat pe soare.Compus din: 1 dormitor +1 living +1 bucatarie +1 baie+ balcon.Situat la etajul 2 din 4 cu acoperis.Apartamentul este in cartierul Rogerius, intr-o zona linistita, aproape de piata, scoala Lucian Blaga ,gradinita, mijloace de transport si parcul Magnolia.Suprafata construita: 50 mpSuprafata utila: 40 mpPret: 75.900 euro negociabil 0% COMISION! Telefon: 0741.061.347 - AntoniaNu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.

المواصفات

رقم VDI516.1221793
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 40 م²
المساحة المبنية 50 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 2
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1989
Preț/mp 1.898 EUR/mp

location_on الموقع

Rogerius, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 75.900 €
53.800 € 325.000 €
property.avg_area106.041 €
property.similar_lbl79

23% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.