TET — بوابة عقارية دولية
TET

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TR...

Oradea, Rogerius

84.900 EUR

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA

location_on Oradea, Rogerius, Bihor

84.900 EUR
1.602 EUR/mp
ID: VDI516.1221801 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 3 vizualizări
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 1
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 2
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 3
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 4
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 5
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 6
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 7
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 8
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 9
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 10
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 11
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 12
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 13
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 14
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 15
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 16
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 17
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 18
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA - foto 19
1 / 19
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 53 mp bathtub 1 baie layers Et. 10 calendar_today 1990 home 66 mp constr.

الوصف

UP IMOBILIARE va prezinta, in exclusivitate, o oferta deosebita:Apartament cu 2 camere, tip AN, etaj intermediar, apartament de mijloc, pe soare, in zona Rogerius, strada Transilvaniei Nr. 13.Apartamentul este compus din: 2 dormitoare, 1 bucatarie open-space, 1 baie, 1 debara si 1 balcon ( inchis cu termopan) + 1 boxa de 5mp la subsol.Este situat la etajul 10 dintr-un bloc cu 11 etaje + acoperis, cu lift nou.Apartamentul este situat in cartierul Rogerius, intr-o zona linistita, aproape de piata, scoala, gradinita, mijloace de transport si parcul Magnolia.Suprafata construita este de 66 mp, iar cea utila este de 52.51 mp.Apartamentul a fost renovat complet in anul 2026, incluzand usi noi, instalatii electrice si sanitare , baie reonovata in totalitate, parchet nou peste tot si alte imbunatatiri. Se vinde conform pozelor la stafiul de finisat la cheie.Pret: 84.900 Euro. 0% COMISION! Telefon: 0746.937.239Nu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.

المواصفات

رقم VDI516.1221801
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 53 م²
المساحة المبنية 66 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 10
إجمالي الطوابق 11
سنة البناء 1990
Preț/mp 1.602 EUR/mp

السعر السوقي

Preț cerut: 84.900 €
53.800 € 325.000 €
property.avg_area106.041 €
property.similar_lbl79

33% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.