TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc...

Satu Mare, Central

129.000 EUR

Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor

location_on Satu Mare, Central, Satu Mare

129.000 EUR
2.345 EUR/mp
ID: VDI339.1212831 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 1
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 2
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 3
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 4
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 5
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 6
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 7
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 8
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 9
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 10
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 11
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 12
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 13
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 14
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 15
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 16
Apartament 2 camere complet finisat | Loc de parcare | Bloc nou - Corvinilor - foto 17
1 / 17
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 55 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 2026 home 65 mp constr.

الوصف

Situat icirc;ntr-o zon#259; central#259; excelent#259; a municipiului Satu Mare, pe strada Corvinilor, acest apartament modern cu 2 camere reprezint#259; o oportunitate ideal#259; pentru cei care icirc;#537;i doresc confort, acces rapid la toate facilit#259;#539;ile ora#537;ului #537;i un spa#539;iu locativ de calitate. Apartamentul se afl#259; icirc;ntr-un bloc nou, finalizat icirc;n anul 2026, construit dup#259; standarde moderne de siguran#539;#259; #537;i eficien#539;#259;.
Locuin#539;a este amplasat#259; la etajul 4 din 5, oferind o priveli#537;te pl#259;cut#259; asupra icirc;mprejurimilor #537;i mult#259; lumin#259; natural#259;. Apartamentul are o suprafa#539;#259; util#259; total#259; de 55 mp #537;i este compartimentat eficient, astfel icirc;ncacirc;t fiecare spa#539;iu s#259; fie valorificat la maximum.
Zona de zi este conceput#259; icirc;ntr-un concept open-space icirc;mpreun#259; cu buc#259;t#259;ria, creacirc;nd un spa#539;iu luminos #537;i primitor, ideal pentru relaxare sau pentru petrecerea timpului cu familia #537;i prietenii. Din living exist#259; acces direct c#259;tre o teras#259; de aproximativ 5 mp, placat#259; cu gresie, perfect#259; pentru momentele de relaxare icirc;n aer liber. Atacirc;t livingul, cacirc;t #537;i dormitorul au acces direct pe aceast#259; teras#259;, oferind lumin#259; natural#259; #537;i un spa#539;iu exterior pl#259;cut.
Dormitorul este generos #537;i dispune de o zon#259; dedicat#259; de dressing, oferind spa#539;iu suplimentar pentru depozitare. Baia este prev#259;zut#259; cu geam pentru aerisire natural#259; #537;i este complet utilat#259; cu gresie, faian#539;#259;, cad#259; #537;i vas de toalet#259;.
Apartamentul se pred#259; complet finisat, fiind dotat cu u#537;#259; de acces metalic#259;, ferestre termopan cu trei sticle pentru o izolare termic#259; #537;i fonic#259; superioar#259;, u#537;i interioare din lemn #537;i sistem de icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; pentru un confort sporit. Icirc;n zona buc#259;t#259;riei sunt montate gresie #537;i faian#539;#259;, icirc;n living #537;i dormitor este instalat parchet special pentru icirc;nc#259;lzirea icirc;n pardoseal#259;, iar baia este complet finisat#259;. De asemenea, locuin#539;a este echipat#259; cu icirc;ntrerup#259;toare, prize, corpuri de iluminat #537;i este complet zugr#259;vit#259;.
Un avantaj important al acestui apartament este faptul c#259; se vinde icirc;mpreun#259; cu un proiect personalizat de design interior, care te scap#259; de griji #537;i icirc;#539;i ofer#259; o viziune clar#259; asupra amenaj#259;rii, economisind timp #537;i resurse icirc;n procesul de mobilare #537;i decorare.
Imobilul este construit pe funda#539;ie din beton armat, cu stacirc;lpi de sus#539;inere din beton armat, iar pere#539;ii de compartimentare ai apartamentului sunt realiza#539;i din c#259;r#259;mid#259; #537;i izola#539;i corespunz#259;tor, completacirc;nd structura solid#259; a cl#259;dirii cu elemente decorative moderne.
Curtea blocului este complet icirc;mprejmuit#259;, accesul fiind securizat printr-o poart#259; mecanizat#259;. Zona exterioar#259; este pavat#259;, iar accesul icirc;n casa sc#259;rii se face prin u#537;#259; termopan. Casa sc#259;rii este finisat#259; cu gresie ceramic#259;, balustrada este metalic#259;, iar cl#259;direa este dotat#259; cu lift, pentru un plus de confort.
Apartamentul beneficiaz#259; #537;i de un loc de parcare.
Pozi#539;ionarea este una deosebit de avantajoas#259;, imobilul fiind situat la cacirc;#539;iva pa#537;i de Kaufland, Media Galaxy, #537;coli, gr#259;dini#539;e, sta#539;ii de autobuz #537;i taxi. De asemenea, la aproximativ 5 minute de mers pe jos se afl#259; Parcul Central al municipiului Satu Mare, un loc ideal pentru plimb#259;ri #537;i relaxare.

المواصفات

رقم VDI339.1212831
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 55 م²
المساحة المبنية 65 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 4
إجمالي الطوابق 5
سنة البناء 2026
Preț/mp 2.345 EUR/mp

location_on الموقع

Central, Satu Mare, Satu Mare (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 129.000 €
38.500 € 157.052 €
property.avg_area75.075 €
property.similar_lbl60

95% dintre proprietățile similare din Satu Mare au prețul mai mic.