TET — بوابة عقارية دولية
TET

Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I

Satu Mare, Central

126.000 EUR

Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I

location_on Satu Mare, Central, Satu Mare

126.000 EUR
1.125 EUR/mp
ID: VDI339.1213171 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I - foto 1
Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I - foto 2
Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I - foto 3
Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I - foto 4
Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I - foto 5
Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I - foto 6
Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I - foto 7
Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I - foto 8
Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I - foto 9
Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I - foto 10
Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I - foto 11
Central | Apartament spatios cu 4 camere | Etaj I - foto 12
1 / 12
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 112 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 1987 home 170 mp constr.

الوصف

V#259; prezent#259;m un apartament deosebit, situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 niveluri, icirc;ntr-o zon#259; central#259; apreciat#259; pentru lini#537;te #537;i accesibilitate. Loca#539;ia excelent#259;, la doar 3 minute de centrul ora#537;ului, ofer#259; conexiuni rapide c#259;tre principalele puncte de interes: #537;coli, magazine, restaurante #537;i mijloace de transport.Locuin#539;a dispune de o suprafa#539;#259; generoas#259; de 112 mp, compartimentat#259; inteligent pentru confort #537;i func#539;ionalitate:
- Living spa#539;ios cu zon#259; de dining, ideal pentru momentele petrecute icirc;n familie
- 3 dormitoare luminoase #537;i primitoare;
- 2 b#259;i;
- 2 balcoane;
- 3 spa#539;ii de depozitare care adaug#259; un plus de practicitate.
Apartamentul este echipat cu ferestre termopan #537;i se remarc#259; prin poten#539;ialul ridicat de reamenajare, oferind posibilitatea de a fi personalizat dup#259; gusturile viitorului proprietar.
Datorit#259; pozi#539;ion#259;rii excelente #537;i a spa#539;iului generos, aceast#259; proprietate reprezint#259; o alegere ideal#259; atacirc;t pentru locuin#539;#259; proprie, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie.

المواصفات

رقم VDI339.1213171
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 112 م²
المساحة المبنية 170 م²
الغرف 4
الحمامات 2
الطابق 1
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1987
Preț/mp 1.125 EUR/mp

location_on الموقع

Central, Satu Mare, Satu Mare (localizare aproximativă)