TET

Spatiu industrial activ, Bacau, zona CFR

Bacau, CFR

1.397.000 EUR

Spatiu industrial activ, Bacau, zona CFR

location_on Bacau, CFR, Bacau

1.397.000 EUR
873 EUR/mp
ID: VDI359.1216740 | Publicado: 05.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana
Spatiu industrial activ, Bacau, zona CFR - foto 1
Spatiu industrial activ, Bacau, zona CFR - foto 2
1 / 2
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 1,600 mp layers Et. parter calendar_today 1980 home 1,600 mp constr. terrain 3,500 mp teren

Descripción

Va prezentam spre vanzare un imobil situat in zona industriala ndash; cartier CFR, Bacau, intr-un areal activ, cu hale si operatori economici functionali.
Proprietatea este compusa din teren in suprafata de 3.500 mp si constructii totalizand aproximativ 1.600 mp, formate din spatii de birouri si hala de depozitare, cu legatura functionala intre ele.
Imobilul este inchiriat de peste 10 ani catre acelasi chirias, existand deschidere pentru prelungirea contractului la expirare, ceea ce il face potrivit pentru investitori care cauta stabilitate si continuitate.
Detalii tehnice:
- suprafata teren: 3500mp
- suprafata construita: 1600mp
- compartimentare functionala (birouri + spatiu depozitare conectate)
- 2 grupuri sanitare
- rampa incarcare/descarcare pentru hala
- teren liber in zona halei pentru logistica, manevra si extindere
- toate utilitatile disponibile.
Pozitionare si acces:Imobilul este situat intr-o zona industriala activa, cu vecinatati similare si chiriasi existenti.Accesul se realizeaza din interiorul zonei, ajungand din artera principala.
Zona CFR din Bacau este cunoscuta pentru activitati de depozitare, productie si logistica, fiind utilizata constant de companii locale si regionale, cu acces facil catre punctele de interes centrale.
Pentru detalii suplimentare si vizionari va stam la dispozitie.

Características

ID VDI359.1216740
Tipo de propiedad Spatii Industriale
Operación Vanzare
Superficie útil 1,600 m²
Superficie construida 1,600 m²
Superficie del terreno 3,500 m²
Habitaciones 4
Planta parter
Año construcción 1980
Preț/mp 873 EUR/mp

location_on Ubicación

CFR, Bacau, Bacau (localizare aproximativă)

Precio de mercado

Preț cerut: 1.397.000 €
250.000 € 1.397.000 €
property.avg_area675.666 €
property.similar_lbl3

67% dintre proprietățile similare din Bacau au prețul mai mic.

Enlaces rápidos

Si no encontraste lo que buscas, prueba estas búsquedas rápidas en categorías relevantes:

Encuentra índices inmobiliarios para spatii industriale — CFR, Bacau en CFR, Bacau. Usa la herramienta Índices Inmobiliarios de TET para ver la evolución de precios y la media por ciudad.

Preferencias de cookies

Necesarias Siempre activas

Esenciales: autenticación, seguridad, funcionamiento del sitio.

Analíticas

Google Analytics — nos ayuda a entender cómo usas el sitio.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — anuncios relevantes.

Personalización

Búsquedas guardadas, recomendaciones personalizadas.

Política de cookies