TET

Spatiu Comercial de vanzare zona Oltenitei-Popesti Leordeni

Popesti-Leordeni, Biserica

88.000 EUR

Spatiu Comercial de vanzare zona Oltenitei-Popesti Leordeni

location_on Popesti-Leordeni, Biserica, Bucuresti Ilfov

88.000 EUR
2.095 EUR/mp
ID: VDI662.1226392 | Publicado: 06.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana | 1 vizualizări
Spatiu Comercial de vanzare zona Oltenitei-Popesti Leordeni - foto 1
Spatiu Comercial de vanzare zona Oltenitei-Popesti Leordeni - foto 2
Spatiu Comercial de vanzare zona Oltenitei-Popesti Leordeni - foto 3
Spatiu Comercial de vanzare zona Oltenitei-Popesti Leordeni - foto 4
Spatiu Comercial de vanzare zona Oltenitei-Popesti Leordeni - foto 5
Spatiu Comercial de vanzare zona Oltenitei-Popesti Leordeni - foto 6
Spatiu Comercial de vanzare zona Oltenitei-Popesti Leordeni - foto 7
Spatiu Comercial de vanzare zona Oltenitei-Popesti Leordeni - foto 8
1 / 8
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 42 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 2022 home 47 mp constr.

Descripción

Excelenta prin experienta!
Va propunem spre vanzare un spatiu comercial ideal pentru investitie, cu o suprafata de 47 mp si vitrina de 5.5 mp.
Spatiul se vinde cu chirias, chiria lunara 500 euro/luna.
Spatiul se afla in Popesti-Leordeni, cu intrare din Sos. Oltenitei, pe strada adiacenta la granita cu Bucuresti.
Spatiul beneficiaza de vestiar si baie.
Pentru mai multe detalii si vizionare nu ezitati sa ne contactati.

Características

ID VDI662.1226392
Tipo de propiedad Spatii Comerciale
Operación Vanzare
Superficie útil 42 m²
Superficie construida 47 m²
Habitaciones 2
Baños 1
Planta parter
Año construcción 2022
Preț/mp 2.095 EUR/mp

location_on Ubicación

Biserica, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Precio de mercado

Preț cerut: 88.000 €
88.000 € 195.000 €
property.avg_area142.400 €
property.similar_lbl5

0% dintre proprietățile similare din Popesti-Leordeni au prețul mai mic.

Enlaces rápidos

Si no encontraste lo que buscas, prueba estas búsquedas rápidas en categorías relevantes: