TET

Spatiu comercial de 430mp de vanzare in zona Floreasca

Bucuresti, Floreasca

2.430.000 EUR

Spatiu comercial de 430mp de vanzare in zona Floreasca

location_on Bucuresti, Floreasca, Bucuresti Ilfov

2.430.000 EUR
6.000 EUR/mp
ID: VDI662.1226370 | Publicado: 06.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana
Spatiu comercial de 430mp de vanzare in zona Floreasca - foto 1
Spatiu comercial de 430mp de vanzare in zona Floreasca - foto 2
Spatiu comercial de 430mp de vanzare in zona Floreasca - foto 3
Spatiu comercial de 430mp de vanzare in zona Floreasca - foto 4
Spatiu comercial de 430mp de vanzare in zona Floreasca - foto 5
Spatiu comercial de 430mp de vanzare in zona Floreasca - foto 6
Spatiu comercial de 430mp de vanzare in zona Floreasca - foto 7
Spatiu comercial de 430mp de vanzare in zona Floreasca - foto 8
Spatiu comercial de 430mp de vanzare in zona Floreasca - foto 9
Spatiu comercial de 430mp de vanzare in zona Floreasca - foto 10
1 / 10
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 10 cam. square_foot 405 mp bathtub 5 băi calendar_today 2021 home 445 mp constr.

Descripción

Amplasat pe una dintre cele mai circulate strazi ale Capitalei, spatiul beneficiaza de o vizibilitate si un trafic foarte ridicat. Inaltime spatiu de 6 m.
Este situat la parterul unei cladiri cu 286 apartamente,
3000 mp de birouri langa Kaufland si Mcdonals, deschidere la bulevardul principal, dar si deschidere catre zona pietonala a proiectului. Terasa de 40 mp; Utilitati: curent, apa, gaz, canalizare; Finisaje si dotari: se ofera spre inchiriere quot;la griquot;; Deschidere dubla: stradal 17 ml si 14 ml - zona pietonala; Acces secundar. Pretabil pentru: cafenea, magazin de desfacere, showroom, banca, farmacie, librarie, etc. Disponibil imediat.
Imagini cu tiltu de prezentare, ajustate cu ajutorul inteligentei artificiale (AI)

Características

ID VDI662.1226370
Tipo de propiedad Spatii Comerciale
Operación Vanzare
Superficie útil 405 m²
Superficie construida 445 m²
Habitaciones 10
Baños 5
Plantas totales 9
Año construcción 2021
Preț/mp 6.000 EUR/mp

location_on Ubicación

Floreasca, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Precio de mercado

Preț cerut: 2.430.000 €
79.900 € 9.500.000 €
property.avg_area1.018.732 €
property.similar_lbl89

89% dintre proprietățile similare din Bucuresti au prețul mai mic.

Enlaces rápidos

Si no encontraste lo que buscas, prueba estas búsquedas rápidas en categorías relevantes:

Preferencias de cookies

Necesarias Siempre activas

Esenciales: autenticación, seguridad, funcionamiento del sitio.

Analíticas

Google Analytics — nos ayuda a entender cómo usas el sitio.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — anuncios relevantes.

Personalización

Búsquedas guardadas, recomendaciones personalizadas.

Política de cookies